bugün

üniversiteye hazırlanan arkadaşların bilmesi gereken öncelikli şeydir. eğitim de neymiş? herkes oraya seks eylemeye gider. kız erkek fark etmez. bunu iyice aklınıza sokun.
Biz finallere grup seks ile çalışıyorduk. Doğru önermedir.
daha gitmedik gidince görecez
Okul bahçesinde de sevişebilirsiniz kimse bir şey demez. Yalnız fazla sertleşirseniz yüksek sesten şikayetçi olabilirler.
(bkz: quien aprisa sube aprisa se hunde)
(bkz: Ayför nörde)
yanlıştır. üniversite bir pezevenktir. seks için bir aracıdır. seksin ta kendisi değildir.
ulan altı üstü 2 senelik okuyorum onu da uzatmayım diye oturamamıştım bana yazan kızlara. offfff offff içimde patladı içimde. keşke bir şansım daha olsa.
doğru olan önerme. herkes hocayı seks yaparak dinliyor. hocanın prof, doç, yardoç olmasına göre seks uzunluğu değişiyor. onun dışında şenlikler tam seks.

üniversiteye yeni gidecek liselilere,
bunca yıl amerikan pastasını izlediniz. size buradakiler yalan dendi. hayır. gerçek. sizleri bekliyoruz.
tabii bu linkteki

http://www.sozcu.com.tr/2...nsiz-anne-yakandi-874590/

kadın eşi başka üniversiteye gidince kendisi de kendi üniversitesinden eski sevgilisi ile seks yapmış ve bebeği olmuştur...

Bu kadın son derece aydın bir kadındır. Ailesi ve eşi de ?!?!
Yapılmaya gayet müsaittir. Ürün çeşitliliği ve yapacak yerin bol olmasından ötürü gençlerin en çok tercih ettiği yerdir.
liselilere söylenen en büyük yalan.
güncel Önemli Başlıklar