bugün

zamanında sırf robot resmi benziyor diye, gariban bir adamın işinden ve evliliğinden olmasına sebep veren sapık.
ümraniye'den mahallemize *taşınan bir ailenin çocuklarıyla arkadaşlık kurmamamıza neden olan sapık. * *
zamanında istanbul'dan izmir'e geldi denilip, ödümüzün bir şeyimize karışmasını sağlayan sapık. *
yakalayıp sikicek diye çok korkan çocuklardandık.
biR Zamanlar Ümraniye ve çevresinde Aktif olan sapık. Artık piyasalarda görünmemektedir.
o dönemler ilkokulu ümraniye de okumamdan dolayı bu sapık ile ilgili çok efsane dinledik hatta bazı öğrencilerin velileri kazma kürek ile okulun kapısının önünde nöbet beklemeye başlamışlardı ciddiyim.adamın temeline inşaatı dikeceklerdi.
kanal d ana haberin her gün son 10 dakikasını ayırdığı haber. vay be bir zamanlar ne meşgul etmişti gündemi sapık herif. korkardım küçükken haberler de çıkan robot resminden.
robot resminden acayip tırsıtğım adam, o neydi öyle ya!
görsel
uzun süre etkisinde kaldığım, etrafımdaki bütün insanlara bu o sapık olabilir mi gözüyle bakıp neredeyse kafayı yememe sebep veren sapık.*
çocukluk kabusudur. o nasıl bir robot resimdi öyle şimdi görsem yine aynı şekilde korkardım.
Ümraniyeli bir insana, "sizin oranın neyi meşhur" diye sorulduğunda, "sapığı" diye cevap verilmesine neden olan sapıktır.
2002 yılının meşhur sapığı. haber bültenlerinin o yıl fix malzemesiydi. o zamanlar da izmir'deydim ve ortaokula gidiyordum, izmir'e geldiği söylentileri yayılınca götü kollamaya bakıyorduk.
zamaninda robot resmine bakıp bakıp güldüğüm sapıktır. sanırım o robot resmini çizen memur resim dersi görmemiş.*
(bkz: bunu bilen liseli değildir)
bir zamanların efsanesi, her akşam haberlerde bunu izlerdik. robot resmi kabuslarımıza girerdi.
görsel

yaman özçelik adında, baz istasyonu kurma işinde çalışan bir karaktermiş. *
Amk çanakkale de okudugum zamsn umraniye de oturuyorum demeye utanirdim bu orospi cocugu yuzunden.
uzun süre aranmıştı yanlışım yoksa. Robot resmi de hiç benzemiyordu ilginç.
(bkz: Yaman Özçelik)
zamanında televizyonda robot resmi yayınlanırken arkada korkunç bir fon müziği çalardı. korkudan gece yatamazdım. hey gidi günler.
hatırladığıma göre 13 veya 14 yıl hapis yemişti tabi yanlış hatırmamıyorsam. eğer içerde şişlenmediyse az süresi kalmış pis sapığın.
bir döneme damga vurmuş, Türkiye'nin en meşhur sapığıdır. ailelerin korkulu rüyası, çocukların ise eve kilitlenme sebebidir.
şu an napıyor acaba merak edilendir.

sapıklık kariyerine devam ediyor mu mesela?

yoksa özel sektöre mi geçti?

bir ses versin bunu okuyorsa.

sikmesin ama beni. Ses versin sadece.
sıradan bir sapık. istanbul' da her ilçeye 100 bin sapık düşüyor amk. ne olmuş yani.
ümraniye kazım karabekir parkında arkadaş grubu ile yakalayıp polise teslim ettiğimiz sapıktır. daha polis elinden kaçırmış ve tekrar yakalanmıştır.
Kartal'da oturmama rağmen korkudan dışarıya çıkamamama sebep olan sapıktır. Hey gidi günler hey.