bugün

Bu şeref haysiyet yoksunlarına "ülkücü" diyenlere gelsin. Alenen devleti tehdit ediyor ve "sizin devletiniz benim yumruğum kadar etmez" diye kardeşinin hesabından yazıyor.

Bu vitaminsiz müptezellere haddini bildirecek bir görevli yok mu?

Link:

https://yolhaber.net/wp-c...1/08/umistca-1024x576.jpg

https://tele1.com.tr/umit...__twitter_impression=true
Pkklılardan farkı olmayan devlet düşmanı organizma beyanı. Bunlara niye dokunulmadığını da herkes biliyor.
canım benim, devlete güvendiğimizi kim söyledi.

devletin tüm mekanizmalarında sizin gibileri cirit atıyor.
Bayrampaşa'ya bekleriz bebeğim demek istiyorum sana.gel daha sonra ankara ya hanım hanımcık gönderirler seni zaten.
Eğer bir ülkücünün pis işlerini engellerseniz alacağınız tepki aynen böyle olur hiç şaşmaz.
katıksız orospu çocukları bunlar, orası kesin. giresun'un eynesil ilçesinde de rabia naz'ı katledip elini kolunu sallaya sallaya geziyorlar örneğin. elbette devran döner, adalet tecelli eder. eskiden ülkücü deyince tabutlukta geçen işkenceler, falakalar, filistin askıları gelirdi. muhsin yazıcıoğlu'nun gördüğü işkenceyi kaç kişi yaşamıştır ömrü hayatında? şerefsiz piç kurusu bir de instagramdan açıklama yapmış.
Bu ümitcan bunlar hakkında ne biliyorsa dokunamıyorlar. Evet.
Eğer bazı siyasilere genç kızları pazarlıyor olma ihtimalini göz önünde bulundurarak diyorum ki bu orospu çocukları ondan böyle havlıyor.

Altından çıkacak teşkilat ve teşkilatları tahmin edebiliyorum.
Cemal metin avcı CHP'li bir katildi. Chp içində taciz ve tecavüz skandalları da patlak verdi ama kimse bütün CHP'liler tecavüzcüdür demedi. Böyle orospu çocuklarının yüzünden ülkücülere genelleme yapan hdpkklı şeref yoksunlarını sikeyim. Haddiniz bilin!
MHP binasında her fotoğraf çekilen ülkücü olmuyor. Sırf ülkücülere saldırmak için müptezelin tekini öne sürmeye kalkmayın! Serkan Dindar denen solcu pezevenk Ceyda yüksel adlı bir genç kızın kolunu camla kesip öldürdü. Kendi pisliğinize bakacaksınız.

Ümitcan uygun denen cani itin yüzünden milyonlarca kişiyi zan altında bırakamazsınız!
Ülkücüler kadar başınıza taş düşsün. Vatan için şehit olan özel harekatçı da, köy korucusu da, jandarma da ülkücü. ideolojik saplantılarınızı kendinize saklayın.

Ümitcan uygun bir camianın adını lekeleyen kımıl zararlısıdır ve bir hücrede çürümelidir. Ama siz direkt olarak aşağılıksınız. Suçladığınız koskoca bir topluluğun ahı bulsun sizi!
Tehlikeli yaratık görmek isteyen aynaya baksın. Milyonlarca Türk vatandaşını aynı kefeye koyup halkı kin ve düşmanlığa sevk etmek suçundan hakkında işlem başlatılır umarım. Gerçekten senin gibileri laf anlatmaya değmez. iğrençsin ve kötüsün.
Bu ülkede pek çok solcu katil de cezasız kaldı, islamcı katil de, ülkücü katil de.

Fakat bu konularla hiçbir ilgisi olmayan insanları aynı kefeye koyup hakaret etmek, herkesi katil ve leş ilan etmek resmen provokasyon. Aynı fikirde olmadığınız insanların haysiyetine saldırmaya hakkınız yok! Ülkücüler tek bir tipte, tek bir ahlak anlayışında insanlar değiller.

Ayrıca evet CHP'nin içindeki tecavüz rezaletlerini örtbas edip millete burada salyalar saçarak saldırmaya da kimsenin hakkı yok. Kendinize gelin!
Sen burada gelip 10 milyona yakın insanı katil, mafya, şerefsiz ilan edeceksin. Sonra utanmadan "ülkücüler toplaniyür" diye ağlayacaksın. Ben işinde gücünde kimseye zarar vermeyen normal bir vatandaşım. Aynı partiye oy verdiğim müptezel orospu çocuğunun teki yüzünden kimse bana, benim onuruma saldıramaz!

Bütün CHP'liler x'tir, bütün akpliler y'dir, bütün MHP'liler z'dir demeye kimsenin hakkı yok. Terbiyesizliğin lüzumu yok.
Ccc
görsel

görsel
Sen fırsat bulup millete bir şahıs üzerinden saldırırsan cevabını alırsın. Bu kadar basit. Kimseye siyasi görüşü yüzünden damga vuramazsın. Pkklılara edemediğin lafı da ülkücülere edemezsin.

Bu ülkede şu an bir sürü dert var. Sığınmacılar ülkenin ortak sorunu iken kendi halindeki vatandaşına bok atarsan adama provokatör derler.
Yarın ben CHP il başkanlığında fotoğraf çektirsem, muhalif tweet'ler atsam, sonra gidip birini öldürsem "katil CHP'liler, hepiniz mafyasınız, leşsiniz, otsunuz, boksunuz" der misiniz? Demezsiniz.

Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapmayın o halde. Çünkü bu ümitcan uygun denen beyin yoksununa ülkücülük nedir, dokuz ışık nedir diye sorsan bön bön bakar. Aptal ve şerefsizin teki. Bir siyasi görüşü bile yok. Kimi güçlü görürse arkasına almaya çalışıyor. Olay bu.
Ülkücülere yapılan Şu iğrenç genellemeyi bir kenara bırakacak olursak, ümitcan uygun denen pezevengin arkasındaki kişinin kim olduğunu sanıyorum herkes biliyor.

Bu ümitcan denen müptezel mutlaka büyük, çok büyük birilerine kadın pazarlıyor. O nedenle de kimse dokunamıyor. Bugün veya yarın Sedat Peker gerçekleri anlatacağını söylemişti.

Aleyna çakır'ın ölümü bütün ülkede infial yarattığı halde bu herife bir bok olmadı. Cem garipğoğlu bile bu ülkede hapis yattı lan. Kim koruyor bu Herifi? Herkesin kafasındaki soru bu.

Zaten bu soru yanıtlanırsa ortaya çok kirli çamaşır dökülecek.
Bu ailenin yaptığı işler ortaya çıkarsa (ki çıkmaz) o zaman neden bu kadar rahatlar anlaşılır...
devlete bak sınırından giren çıkan belli değil, mafyatik tiplerden ayar yiyor, yangın söndüremiyor strongturkey len amk. yarın deprem olsa kafasına çay yiyecek adam strong falan diyor.
inşallah abi kardeş hapishaneden çıkamazsınız! Ayrıca Pavyonlar toptan kapatılsın! Fuhuş yuvası iğrenç ortamlar. Her yönden bir sürü yuva kurtulurdu. Böyle pisliklerde palazlanıp milletin başına bela olamazdı!
Bilenler bilir, doksanlı yıllarda gayrettepede; gasp, cinayet, yan kesicilik dolandırıcılık suçlarına bakan ağır suçlar büro amirliği vardı. O zaman polisin bu kadar teknik imkanları yoktu ama o adamlar bambaşka polislerdi lan, adamın gözünün içine baksın sabıka kaydını çıkarırlardı amk! Öyle cin gibi cevval adamlardı. Şube desen tarifi mümkün değil. Hani bi taraftan Kasımpaşa canavarı girse diğer taraftan hello kitty gibi tozbembe pamuklar içinde çıkardı.

işte o adamlardan lazım ya la! Yoksa düzelmezik!
Bu ümitcan kadın satıcısı değil mi? Kodoş yani. Bu kodoşun abisi bir de devlete laf söylemiş. Bu tip adamlar teke tek, delikanlı gibi kimsenin karşısına çıkamaz. Bıçak, silah vs taşır, onunla delikanlı olur. iki hap atıp orasını burasını keser, kendini deliliğe vurur. Etrafındakiler bulaşma şu pisliğe dedikçe bunlar da kendilerini bir bok sanar.
yürek yemiş galiba.

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)