bugün

piyasada boşa çıkarılan ürünlerden bir tanesi.
içinde ne varsa ciddi tadı süper püskivit çeşidi.
günümüzde doğal yiyeceklerin önemini farkına varan ülker tarafından çıkarılan lezzeti mükemmel bir bisküvi çeşidi.
Bazı öğle aralarım için temel besin kaynağım olan, hatırası itibari ile de ayrı bir bağlı olduğum pek güzel bisküvi çeşidi.

Edit: fındık kremalı ile burçak'tan bir tık öndedir
Fabrikasına gidip hangi koşullarda yapıldığına herkesin bakmasını önerdiğimdir.

Bir daha yemeyeceğinize eminim. Ama belki de yersiniz.
ülker saklıköy fabrikasına gezi program düzenleyecek hali yok zall ın bu nedenle ağzındaki baklayı çıkar da öğrenelim ne varmış fabrikada.
Yıllar sonra ilk kez kahve ile yarım paket tükettiğim tatlı. Tatlı diyorum şeker oranı yüzde 15 miş.

Edit: palm yagı varmış aldıkmı zehiri hadi bakalım.
mavi paketlisini sevdiğim püskevit.
ülker kadıköy diye okuduğum bisküvi. saygılar.
özellikle reklamını çok takdir ettiğim ülkerin püskevit.
(bkz: Saklıköy).
görsel
you tube de reklamının videosu vardı sebepsiz yere çok fazla izlenmişti.
içerisinde küfür bulunmayan bir yorum bile bulamazsınız. herkes dalga geçiyor küfrderek konuşuyordu yorumlarda. ilk kez böyle bir you tube yorum manzarasıyla karşılaşmıştım içinizden illaki bilen çıkar yıl 2017 di herhalde tam hatırlamıyorum. sonrasında o videoyu kaldırdılar.
Sevişemeyen kadın bisküvisi. Nerede bu bisküviyi gömen bir kadın var emin olun muayyen gününde çikolata yemek isteyen ancak kilo yapıyor diye kendince saçma bir şekilde ayak direten mutsuz bir kadın var. Ye bacım, dişin varken yiyecen!

Ve sen sinesi üryan ciğeri püryan meydan-ı şehavette avrat yoluna revan gardaşım nerede bu bisküviyi yiyen bir kadın var orada sentetik uyuşturuculardan önce kenevirde doz aşımı yaşayan bir müptezel misali kiloluk Nutella kaşıklamak üzere olan bir dişi var, ayığol bilader!
güncel Önemli Başlıklar