bugün

Hayko cepkin.
idleriyle haraket eden adam
yemek yerken ağız şapırdatan, tuvalet ihtiyacına 100 desibellik bir ses gücüyle gideren. çevresinde tek mi yaşayıp başkalarının yaşayıp yaşamadığını umursamayan. birlikte bir yere giderken arkadaşını beklemeden önden önden giden. birlikte bir yerden gelirken arkadaşının bir işi varsa onu beklemeden giden. tek mükemmel kendisi olan. kısacası birlikte yaşanılmayacak insan tiplemesidir.
kurtalan ekspres.

saygılar sunuyorum azizim...
Türkiyede dünya çapında bi rock grubu çıkmasını bekleyemezsiniz zira rock nezdinde hiç bir grup dream thater pink floyd ne biliyim symphony x veya en kötü osiris kadar bile iyi olamayacaktır.
(bkz: 100 derece)
kurban
malt
athena
duman
mor ve ötesi
kargo(koray candemirli kadro).
Kurtalan ekspres barış mançoyla birlikte türkiyenin en iyi rock grubudur diğerlerini sayarsak.

Duman
Mor ve ötesi
Model
Zakkum
84
Manga
Kurban
Moğollar
Gece
Flört
Mfö
idleriyle haraket eden adam
yemek yerken ağız şapırdatan, tuvalet ihtiyacına 100 desibellik bir ses gücüyle gideren. çevresinde tek mi yaşayıp başkalarının yaşayıp yaşamadığını umursamayan. birlikte bir yere giderken arkadaşını beklemeden önden önden giden. birlikte bir yerden gelirken arkadaşının bir işi varsa onu beklemeden giden. tek mükemmel kendisi olan. kısacası birlikte yaşanılmayacak insan tiplemesidir.
ülkemizin en iyi rock gruplarının çıktığı vakit bu kadar teknoloji yoktu kitleye ulaşamadılar yazık oldu.
mavi sakal haramiler pilli bebek
(bkz: malt)
Cem Karaca, Şebnem Ferah, Duman, Manga, Teoman, Model, Athena, Pentagram, Kargo, Mavi Sakal, Kurban...
(bkz: üç hürel)
(bkz: moğollar)
(bkz: pinhani)
(bkz: yüzyüzeyken konuşuruz)
(bkz: dolu kadehi ters tut)
(bkz: ne jupiter)
(bkz: tnk)
(bkz: vega)
En az iki müzisyenden oluşurlar.
(bkz: nemrud)
flört,büyük ev ablukada,bulutsuzluk özlemi,pentagram.
tereddütsüz ayna dır. mfö de sayılabilir.
redd en iyisidir.
MFÖ, Türkiye'nin Nirvana'sı, Beatles'ıdır.
Duman dan başka rock grubu göremiyorum ben müzik kalitesine bakarsak.
Model -gerçi artık dağıldılar-
Adamlar
Duman
Manga -çok tercihim değil ama iyi bir alternatif rock grubu bence.-
penragram 1. sıraya yazılır, gerisi kişiden kişiye değişir.