bugün

öğretmenler çok iyi olmayabilirler ama tek sebep bu değil. her yerde olduğu gibi eğitim sisteminde de adaletsizlikler var. maddi ve toplumsal sorunlar öğretmenleri de etkiliyor. başka memuriyetlerde olduğu gibi oy uğruna, bir gaz alma yöntemi olarak milletin önüne atılıyorlar. eğitim ailede başlar. kendinden olanın hatalarını görmeyen, adam kayırmaya alışık yığınların olduğu ülkede yönetenler de kötü olunca, her üniversite mezunu iş bulacak diye bir şey olmayınca sonuç böyle oluyor.
Tabi canım tüm suç öğretmenlerde, öğrenciler kafalarını kitaptan kaldırmıyor, zeka zaten hepsinde zehir, ailelerin hepsi birbirinden ilgili ve bilinçli, müfredat deseniz hayatı her yönüyle öğretiyor şu mükemmel sistemi bir öğretmen bozuyor. öğretmenlerin işine son verelim çocuklarınızı siz eğitin isterseniz. bu bakış açısıyla harikalar yaratacağınızdan eminim.
Bakkal açar gibi üniversite açıldı geleni gideni dolduruyorlar şimdi yaprağı yediniz işte mühendisten daha fazla maaş alacak kaynakçılar tornacılar çünkü 1 kaynakçı varsa 10 mühendis var.
sıfır çeken kişi sayısına bakan arkadaşlar sınava giren öğrenci sayısına da baksın bir zahmet.
sonra da oranına baksınlar devasa bir değişim var mı diye.

ayrıca bölüm puanı düşme nedeni sizce yök'ün açtığı yeni bölümler ve kontenjan artışları mı yoksa eskiye nazaran başarısızlık mı?

hayır siz mühendisim diye geziyorsunuz.
oran hesaplama size kek, ama ben niyetinizin algı olduğunu düşünüyorum.

daha yeni yedi tıp, beş diş hekimliği kazanan öğrencim var.
bir kuruma göre gayet iyi diye düşünüyorum.
Aslında bu sadece bununla alakalı değildir tamam öğretmenler uzaktan eğitim hakkında pek bir şey bilmiyor ama bir şey bilenin de öğretmeye çalıştığı öğrenci kalitesiz yani genel olarak süreci doğru yönetemeyen öğretmen hatalıdır.
lise sona kadar sınıfta kalma olmayan, okuma yazma bilmeyen çocukların 8. sınıfa kadar sorunsuz gelebildiği eğitim sistemini getiren öğretmenlerdir. ah bu öğretmenler yok mu tüüh size.
güncel Önemli Başlıklar