bugün

nabi avcı'nın aslında salih memecan olduğunu gösteren beyan. böylesi beyan ancak karikatürlerde olur.

görsel
Denk gelmişsinizdir sizler de 2-3 hafta öncesine kadar 12-13 yaşlarında iki çocuk teogdan düşük aldığı için intihar etmişti

--spoiler--
Avcı, ataması yapılmayan öğretmenler ile Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş’te (TEOG) düşük puan alan öğrencilerin intihar ettiği yönündeki eleştirileri değerlendirirken, “Teknik tabiri nedir bilmiyorum ama bunu bile söyleyip söylememekte tereddüt ediyorum, ‘gösterişçi intihar eylemi’ diye bir sendromdan bahsediliyor. Aslında niyeti olmadığı halde etrafında ilgi uyandırmak veya ilgi çekmek veya isteklerinin yerine gelmesini sağlamak amaçlı” ifadelerini kullandı.
--spoiler--

görsel
çok acımasız bir açıklama. bu açıklama ile kendisi ilgi çekmek istiyor galiba. açık ve net.
2016 yılında 62 yaşında bakanla eğitimi yürütmeye çalışırsan böyle şeyleri çok duyarsın.

Işi ehline vermeyi ne zaman ögrenecekler bilmiyorum.
Yemin ediyorum milletle dalga geçiyorlar. Oturup düşünsen nasıl tas.ak geçerim diye, anca bu kadar yapabilirsin.

görsel

işin en ilginci ise bu söylemden aylar sonra %50 ye yakın oy ve referandumda da %51.4 oy aldılar.

Vallahi deveyi diken, insanı...
başka biri de ilgi çekmek için salaklığını ön plana sürüyor.
bu dış güçlerin bize oynadığı en büyük oyundur. Ölen öğretmenlerin çoğu ermenidir yahudidir. Kanmayın bunlara kardeşlerim.
Şöyle afilli bi intihar edeyim, öleyim bütün ilgiyi üstüme çekeyim belki bu sayede atanırım.