bugün

(bkz: görgüsüzlük)

4200 le hava atıyor...

Annem ne cektin sen bunu yapıcak?
nerde o eski öğretmenler. Bir ülke düşünün vergisiyle öğretmenin maaşlarını ödesin. Öğretmeninde hayatta yegane amacı araba olsun.
Bu daha kendi avam öğrenciye ne anlatacak. Yazık la.
Ooo görgüsüzlük yapmışsın hayırlı uğurlu oldun birader. indirimden aldın herhalde. Malum bu devirde baya ucuz boyle şeyler. Öğrencilerine de öğret, görgüsüz kimdir? Nasıl olunur?
umarim bu gercekten ögretmen degildir.
Görmemişin bir maaşı olmuş hologramı çıkıyor mu bu 200 lüğün diye sökmeye zorlamış.*
en kötü öğrencinin bile bilebileceği bir soru. 'bir şehir ve bu şehrin tanıtımında etkili olan yapı, yemek yada malzeme.'
Troll başlığı he he diyin geçin. Neden mi? Daha okullar acilali bir hafta olduğu için ek ders ücreti tam yatmaz. Dolayısıyla birak 4000'i, 3500'un bile yanından geçemez ogretmen.

Edit: yeni ogretmen olmasına da imkan yok. Bu sene ogretmen alımı olmadı. En son alım geçen sene mayıs ayında gerçekleştirildi.

Her şeyi geçtim profiline bakın yeter.
Başlığı açınca " masama kalemlerim için pembe kalemlik aldım. " gibi masumane şeyler bekledim. Harbiden safım.
_ Ne tarz şımarıklıklarınız var ?
_ Efendim, döööört bin teeee leee alıyorum.
Öğretmen maaşından haberi olmayan bir troll tarafından açılan başlık.
Gıcık olduğunu süründürmek.
lisede fizik hocası elime para sıkıştırıp git kantinde bişeyler ye yeterki dersime gelme diye beni kapıdan içeri almamıştı...böyle küçük şımarıklıklar yapardı ...
herkesin yapabileceği şeydir aslında.

kişinin beyanını saçma salak eleştirmeden önce işsiz olmanın nasıl bir olduğunu anlamak lazım. işsizlik hiçbir şey yapmadığın halde her sabaha yorgun başlamak. maddi anlamda sürekli eksilere doğru inmek, ruhsal anlamda içinden çıkılmayacak çöküntülere haiz olmak demek. işsizken her şey insanın canını yakabilir. zira ortada ne para ne de özgüven kalır. işsizliğe alışmak diye bir şey yoktur. her gün işsizliğe uyanmak ve onun ağırlığını taşımak vardır.

bütün bunlardan sonra bir iş bulan bir insan bırakın da şımarıklık yapsın, tadını çıkarsın. buna görgüsüzlük denmez. gösterişi felsefe haline getirmiş, 1 sene sonra da yine caka satan insana görgüsüz denir.
'anlatmıyorum ne haliniz varsa görün' deyip sınıftan çıkmak.
Senin gibi çok öğretmen sikmişliğim var,amk şabanı hoş ben senin hoca olduğunada inanmıyorum ya neyse,hadi öylesin diyelim sen bu beyinsizlikle daha çok dayak yersin amk görgüsüzü.
küçük mü? *
görsel
Haftada 3 gün okula gidip 4 gün yatış yapmak gibi ufak şımarıklıklardır. Yoksa siz her gün işe mi gidiyorsunuz? Hahahaha evet.
hemen mühendis bi sevgili bulup, onun çalışmaktan yiyemediği parasını çıtır çıtır ve kıtır kıtır yemek.