bugün

(bkz: prezervatif)
Eğitim.
Barinma.
Sağlık.
ev kirası ve bilumum faturalar. he bir de şehir içi otobüsler için serbest kart fena olmaz. hapsurup harikalar diyarından seslendi.
ev, elektrik, su.

birgün başbakan olursam söz, yapacağım bunu.
Toplu taşıma araçları.
kitap ve internet.
geçmişten günümüze bütün kitaplar ve filmler. ve bunlara erişimi hiçbir kısıtlama olmadan sağlayacak bir internet altyapısı.
Ulaşım kitap ve yemek. Köprü yerine biraz da şuraya çalışsanız daha iyi olmaz mı hep yaşlılar hep yaşlılar oğrencilerin isteklerini arzularını dinleyen yok öğrenci kim ki çapulcu dimi (bkz: yav he he öyle).
Kesinlikle fotokopi.
Öğrenciye öğrenci olduğu için maaş bile bağlanmalı bence ama yine de siz bilirsiniz sayenizde tavuk döner olarak mezun oluyor gençlerimiz.
internet ve toplu taşıma.

üniversite içerisinde sıcak çorba, sabahları.
Özgürlük.

Bu ülkede ona bile paha biçiliyor.
Kesinlikle kitap. Adı üstünde öğrenci yapması gereken tek şey okumak ve bunun içinde kitaplara para ödüyor çok saçma.
kesinlikle barınmadır. yurt yapamıyorsan yeterli şekilde eve çıkanlara destek çık..
Kitap, müzeler, bence öğrenci yurtları da bedava olmalıdır. Sonuçta keyfimizden değil bu ülkeye bir yararımız dokunsun diye okumuyor muyuz bir çoğumuz?
Aşk sevgi .
Kesinlikle ulaşım ve kitap. Yanına bir de bir öğün yemek verseler ne kadar güzel olurdu.
Tabi ki de cay. Aslinda corba da olsa guzel olur ama mercimek.
1. Ulaşım
2. Yurt
3. Yemek
4. Sinema - Tiyatro Bileti
Suriyeli öğrencilere veya polislere şuan ne bedavaysa onlar bedava olsun yeter.Hadi bedava yapmayın hiçbirşeyi, lan allahsızlar bari (bkz: gss primi) almayın. Alternatif tıp uygulaya uygulaya ibni sinaya döndüm.Evde kendi kendimi ameliyat edecek düzeye geldim.
Yurt yurt yurt.
Kitap ve ulaşım.
Yav otobüs birader. Dolmuş. Uçak dışında her türlü taşıt. Motor vapur.
Yiyecek, içecek, barınma, ulaşım, kırtasiye ve tabii ki kitaplar.
sağlık, kırtasiye masrafları, barınma ve ulaşımdır.
güncel Önemli Başlıklar