bugün

eski türkiye güzellerindendir. bir dönem sky turkde gece haberleri sundu. kısa bir süre habertürk de göründükten sonra ortalıktan kaybolmuştur.
akşam habertürk'ü izlerken bayram meral adlı şahısla tartıştığını gördüğüm sunucu. kanalı açtığımda özge özsağman, bayram meral'i kızgın bir çehreyle ve etkin bir vurguyla saygıya davet ediyordu. bayram meral'in ne dediğini bilmiyorum ama. daha sonra da bayram meral'in kulaklığını çıkardığını bahane ederek canlı yayını kesip reklama bağlandı.
Her daim itici gelmiştir fakat şu anda gerizekalı sorularıyla, soru sorduğu insanları bariz bir şekilde dinlememsiyle, ayarlayamadığı ses tonuyla, kendisini pembe bok kalıbında gören bakış ve duruşuyla ya sus gerizekalı dememe neden olan spikerimsi.
Az önce habertürk'de ömer çelakıl ile konuşmasını bitirirken öyle güzel gülmüştür ki bir kadının bu kadar güzel güldüğünü duymadım hayatımda. Kaydetseydim çevire çevire dinlerdim valla.
ucundan kıyısından bilgi sahibi olduğu konularda misafirlerine sürekli yanlışım varsa düzeltin diyen güzel haber sunucu ve programcısı.
başarılı haber program sunucusu. şu an itibariyle tv de görüp, kakülünün alnına hiç te yakışmadığını düşündüğüm güzel sunucu. yeterince karizması varken, buna gerek duymuş olması şaşırtıcı.
hakan aygün ün yetiştirdiği bir haberci.
her ne kadar uzun topuklu ayakkabı giyse de kısa boylu yerden bitme bir haber spikeri. memeleri büyüktür, göz çevresine de çok ağır makyaj yapıyor.
telefonla yayına katılan kriminoloji uzmanına "seviyesiz" diyebilecek kadar taşşaklı kadındır.seviyorum tarzını!
durup dururken adamı yayından aldırmış manyak kadın.
muhtemelen yavru vatanı kan ağlıyordu o anda.
bilgi almak için yayına bağladığı konuğu, henüz iki kelam ettirmeden "agresif ve seviyesiz" diyerek yayından alan kadın sunucu.

oysa adam sadece "bunu da nereden çıkardınız" demişti.

ilacının dozunu artırmasında fayda var gibi görünüyor.
doğan'ın kanallarından birisi kendisine teklif götürmüş de reddetmiş sanki: birkaç gündür milliyet'in sitesinde "ana" haberler kısmından düşmüyor, karalanıyor tabii ki, barcelona'yla anlaştıktan sonra thy'nin bu haber sitesinden gördüğü muamelenin aynısı - belki teklif meklif yoktur ama kesinlikle bi karalama kampanyası var ve bu ticari ahlaksızlık, bros.
1 haftadır milliyet.com.tr da hakkında konuklarını kovduğu haberleri çıkan şahıs. will there be water yazarın görüşleri haberi okurken aklıma geldi ancak bu spiker hanımefendi yi gündeme getirip parlatma çabalarıda olabilir diye düşündüm. medyadır sonuçta; nasıl işlediği belli olmuyor. en kötü en iyi olabiliyor birden...

(bkz: (#8179841))
gayet beyefendi bir konuğunu gereksiz yere paylamış, adama saygısıylık yapmış kızgın enterasan bir tip.
gordugum zaman kanal degistirmeme sebep olan negatif insan.

ayrica soz konusu olaydada adam birsey demeden azarlamaya baslamis izledigim kadariyla,gozlerinde ates fiskiriyordu artik neye sinirlendiyse adama patlamis...
gerginliğinin ve devamlı sertlik içinde olmasının sebebini biliyorum. çok iddialı değilim ama sanki bu kadının hayatında birşeyler eksik. benden kendisine nacizane bir tavsiye; kendini rahatlatacak, gevşetecek birşeyler yap ki sen de rahatla biz de. hadi bakalım bekliyorum ekranda ki sütlaç gibi halini.
tipik türk kızı.
http://video.milliyet.com.tr/...du_1_39629.htm?auto=1

lan bu kadın sürekli yayında terör estiriyor, anlaşılamayan bir sebepten ötürü. en sonda bu olay patlak vermiştir.
an itibariyle medya kral'ında küpeleri kendisinden fazla ses çıkaran kadındır.
gözleri yumuk yumuk, yanakları al al, kaşları yay, kirpikleri ok gibi; ta ki ''hede hödö mınınımım'' diyene kadar. küçükken hiperaktif olduğunu, ip atlayan narin yapılı kız çocuklarından uzakta delikanlılarla futbol maçı yaptığını ya da misket yuvarlayıp, topaç çevirdiğini boş zamanlarda dedesinin dokuma tezgahı yerine amcasının oğlunun kaporta dükkanında epey zaman geçirdiğini düşündüğüm agresif güzeli.
asabi olduğu söylenen sunucu. öyle dangalaklar var ki piyasada, napsın kadıncağız.

(bkz: senin ağzını yirim)
1999-2001 arasında tgrt 17:00 haber spikeri iken platonik aşk yaşadığım şahsiyet. şimdi görüşmüyoruz. o zaman da görüşmüyoduk. ama sayesinde iha'nın o dönem tüm haberlerinden haberdar idim, teşekkürler.
facebook'a face dediğine şahit olduk an itibarinden bi 5 10 dk. önce.
duruşu ve güzelliğiyle kendisine hayran olduğum kadın. bence kendisine ait daha çok programlar yapmalı
haber türk'te haber sunarken değil de günlük hayatında görmek istediğim hanım spikerimiz. dün gece itibariyle medya kralını izleyenler ne demek istediğimi anlamışlardır. normal hayatında yanakları sıkılası bir kadınceyiz oluyormuş onu gördük.