bugün

ezik yazardır. aldığı ayarın altında kalmıştır ve çareyi küfür etmekte bulmuştur.

(bkz: yazık lan)
beyni yetersizdir ve normal konuşamaz ve çareyi küfürde bulur.
yanlışlıkla arkadaş ya da sevgili olunmadığı için şükrettiren yazar.
(bkz: beterin beteri)
Gerzek dediğim için zamanında 2 gün çaylak olma sebebimdir. Ha ne oldu iyiki demişim tanışmışız..

(bkz: spratt)
Dünyanın en yavşak insanidir, klavyesinin üstüne oturup ağzından salyalar akitir, muhtemelen aksam 8 den sonra disari cikamaz arkadaşlarına sözlükte bugün kaç kişiyi döndüğünü anlatan bir embesildir. Elinden klavyesi alininca Göt oglani gibi gezer ortalikta.
az önce özelden küfür ettim. ama özgündü. karşıdaki kişi şanslıydı bence.
En makbulüdür.
(bkz: aranızda hAla nick vermeyen hayvanlar var)
(bkz: her gunu son gunun gibi yasa) çaylak olmuştur.
küfür eden birini şikayet edince birşey yapılmıyor.

test edildi onaylandı.
Çaylak olması muhtemel yazardır. Tabi bu küfür edilen yazar şikayet ederse şayet.
iq seviyesi tek haneli yazardır, psikolojik rahatsızlıklarını sözlüğe yansıtan yazardır.
Küfür haram olmaz.
başıma sık sık gelen durumdur. Modlar çaylak yapmak yerine direk silmeli bunları. Böyle karaktersiz insanların ne dünyaya ne sözlüğe faydası olmaz.
Çok ayıplı bir yazardır.
Erkekliği klavyede olan yazardır.

Ne modlara şikayet ederim. Ne de başka birşey. Senin gibilerle uğraşmaya değmez. Evet.

Edit : o değil bunu adamlık sanar böylesi. ılık tipler bunlar. Evet.
Özelden beni sevmediğini söyleyen yazarla benzerlik taşır. üstelik beni tanımıyor olmasi cabası.
edit: tanısanda sevmezsin
söylediği bir şeyin gerçekliğini ispat edemeyip, sinirlendikten sonra küfürlü bir özel mesaj gönderip, mesajlarını siliyorum diyenlerin "yetersiz beyinlerden" bahsetmeleri de günümü şenlendiren öğeler arasında.

(bkz: dovahzul) enteresan şekilde kaypak bir kişilik.

bahsi geçen kişi amerika'da abraham lincoln'ü sevmediğini söyleyip, ona hakaretlerde bulunabileceği iddiasında bulunan kişidir aynı zamanda.

muhatap alınacak bir beyne sahip olduğunu düşünmüyorum. ama aldık işte.

ne yapalım. suç bizde.
Çokça bulunur bunlardan. Hiç denk gelmemesini dilerim.
Sinir bozucu oluyor zavallılar...
Şikayet edilip çaylak olması veya sözlükten uçurulması gereken karaktersiz insan bozuntusudur.

(bkz: çaylak olmak)
(bkz: uçurulmak)
Küfürle karşılık vermemeye çalıştığım yazardır. Yeter ki ısrar etmesin.
valla daha önce böyle bir şey hiç başıma gelmedi. genelde bana kızlar 'sözlük kasıyor vatsapa mı geçsek' diye mesaj atıyor.
Acizliğin daha büyük bir göstergesi olamaz. Altkültür timsali eziklerin yapacağı yegane şey.
ACiLEN MODERASYONA BiLDiRiLMELiDiR. BU SÖZLÜĞÜN BiLE BiR SEViYESi OLMALI.
Yüzyüze gelse gıkı çıkmaz.
güncel Önemli Başlıklar