bugün

Kesinlikle katıldığım beyan.

(bkz: ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol)
insan olarak yaratıldığına şükretsin.
insansa eğer özeldir.
Trilyon olsanız harcarlar. Ne özeli? Karşınızda o özelliklere değer verecek bir insan olmalı öncelikle.

Sesim güzel. Ben kalkıp eşimin anneannesine türkü söylesem oflar püfler. Güzel bir yemek yapsam bana saygı duyar.

Insanlar hep güzelliklerden bahsediyor.
Çok güzel olduğu için yemek yapmayan,evini temizlemeyen,çocuğuyla ilgilenmeyen bir kadını kocası kaç ayda boşar?

Diyelim ki üstün eğitim aldınız. Bir sürü yabancı dil biliyorsunuz.harıl harıl kıtap okuyorsunuz ama kekonun biri ile evlendiniz. Özelliğiniz ne işe yarar?

Gitar - bağlama vs. çalıyorsunuz. Harika parçalar çalıyorsunuz ama eşiniz sizin müzik tarzınızı bile sevmiyor. Başımı ağrıttın vs. diyor hatta ne işe yarar?

Herkes özeldir. Sizin özel olduğunuzu anlayacak insanlar bulmanız lazım yalnızca. Şiir yazan bir insan şiirden anlamayan birisi ile olmamalı.

Aşkın gözü kör olmamalı anlayacağınız, Yoksa aşk köreliyor .
Her insan birileri için özeldir. En basitinden annesi için özeldir. Hayatında annesi, babası, hiç kimsesi yoksa bile kendisi için özeldir. Sensin işte amk kendin bir yana diğer herkes bir yana bu böyle değil midir?
Narsist misin diye sormak istediğim insandır.
günümüzde insanların özel ve ayrı olduğunu düşünme hastalığı var çok kişi ben farklıyım diye gezinirken sıradan olduğunu düşünmek asıl farklılık bence.

bunun için üzülenler de yarıştıracak bir şey bulamadığı için üzülüyordur. biri gelsin hayır sen özelsin desin diye bakıyorlar.
her insan özeldir. şaka şaka bazı insanlar çok bayağı. üzülün de az geliştirin kendinizi.
''bir insan neden özel olmak ister, neden hep ön planda olmak, önemli olmak ister, ya da neden öyle olmasa da öyle hissetmek ister?''

cidden artık bunları düşünüyorum.

lan hayat basit. vallahi basit. zaten kapitalizm bizi ezmiş, eziyor istemesek te.

işine, gücüne git, ailenle güzel vakit geçir, hayvanları sev, yapabilirsen bir hobi edin, bir şey üret, mutlu ol, mutlu et, öl git lan.

daha neyin özelliği?

bu ego ağır gelmiyor mu, zor olmuyor mu taşıması falan?

kibrinizde boğulun, ne diyeyim.*
güncel Önemli Başlıklar