bugün

büyük ihtimal, lan belki internetten karı yaparız ümidi taşıyan insan hareketi. çok acayip bi durum hakikaten.
eski sevgiliden mesaj geldiğini sanıp domates gibi kızarmış bir surat ve daktilo gibi titreyen ellerle mesajı okumaya can atan insandır.
özel mesajdan ne beklediğine göre modellenebilecek insandır.
+özel msj (6457)
-ahanda biri mesaj attı, kimbilir hangi entryme koptu da hemen yorumladı, du bakam...
+turkcell'den size özel kampanya. 5000 yazıp 3131'e yollayın, gelip zikelim.
-ulan burda bari bırakın peşimi allahsız tospağalar!!!
anası babası da heyecanlanır bunların:
-anneeee çabuk üst kattaki melek teyzeleri çağır, sözlükten özel mesaj atmışlar. yan komşumuz kadir amcaları da çağır.
+yavrum dur yiyecek bişi yok evde. ne ikram edicez misafirlere ayıp olur.
-ya anne mesajı okicaz sonra yollicaz abartma.
+olsun. dur ben bi bakkala gidim eksikleri alim. açma sakın misafirler gelene kadar mesajı.
buyuk ihtimalle sozluge yeni girmis, boyle seykere alisik olmayan yazardir.
gene neyi şikayet edecekler diye meraklanan insandır.
(bkz: özel mesaj butonunu mavi renkte görmek)
yazar olduğumu teyit eden özel mesajın gelmesiyle heyecanlananlar kervanına katılacağım olaydır.
özel mesaj almadığında heyecanlanan insandan hallicedir.
aha olum b.ku yedim yine çaylakmı oldum ne gibi düşüncelere kapılmaktır.
(bkz: ben)

hep yapmak istemişimdir, sonunda nasib oldu. her seferinde ayrı bir heyecanla giriyorum mesaj kutuma, her seferinde moonlight sonata atmış oluyor mesajı. hayallerim yıkılıyor.
pek sık mesaj almayan bünyedir. heyecanlanıyor insan hâliyle.
aşıktır veya hoşlanıyordur birinden , bi yakınlaşma başlangıcı olur ya da konuşma şansım olur ümidiyle mucize bekler. ama o mesaj hiç gelmez lan. elin yedi kat yabancısından hiç olmadık bi konuyla alakalı mesaj gelir ama ondan gelmez. çünkü "o" o sırada başkalarını düşünüyor onlara mesaj atıyordur sanki senden hiç haberi yokmuş gibi ve bide ... neyse sakin olucam sakin olucam.
yalnız yalnız takılırken aldığı mesajın etkisiyle heyecanlanan ve bir süre mesajı okumadan inbox unda bekletip o güzel manzarayı izleyen kişidir.
(bkz: aa bu benim lan)
bak şimdi hacım. sözlükteki yazıların değerlendirilmesini geç, okuma azlığı bile o kadar fazlaki, eğer bir özel mesaj geliyorsa ve bu özel mesaj sözlükte tanıdığı pek olmayan bir kişiye geliyorsa büyük ihtimal yazdığın bir entrye yönelik övgü yada eleştiri içeriklidir. bu da senin ileriki yazıların için belirleyici nitelik kazandırabilir. yani "selam asl" alanları burda kriter dışı tutuyorum.

heh bu yani olay, direkt karıya bağlamayın olayı amk. bu arada bildiğin güzel rus varsa bi özel mesaj kadar uzağındayım, unutma.
özel mesaj almak, kişinin izlendiğini, okunduğunu gösterir ki bu da yazarı heyecanlandırır...
özel mesaj geldiğini görünce heyecanlanan insandır.

bu benimdir. sözlükten bir kız mesaj atınca heyecanlanıyorum sözlük.
Hiç yaşamamış olduğum bir duygu. Zaten daha yazar da sayılmam ama olsun.
eğer mesaj bir kızdan geliyorsa normal olan durumdur.

az acıyın bana da mesaj atın insafsızlar.
vücudunda adrenalin hormonu salgılanan insandır.
türkcell, avea vb. den başka kimsenin mesaj atmadığı sözlükte bi umut ışığı bulduğunu düşünerek heycan yapan kişi.
ben misal.
heyecandan yanaklarım al al oluyor.ehe
Yalnızdır kımsesızdır tutunacak dal arıyordur.