bugün

zehirli yılan aktivitesi.
bağırdığını görebilecekmiyim çok özledim.
küçük pipili bamya erkeklerin hayallerini süsleyen olay.

ne gerek var partnerine acı çektirmeye?
altında çırpındırmak...

Böyle bir sokmak görülmemiştir..
Herkesin yapabileceği bir şey değildir. Herkes özenmesin bir halt yapamazlar. Ama bazısı bir sokar çığlık çığlığa bırakır. Örneğin ben.
ilk kez cd olan birini böyle bağırtmıştım.
eşek arısının yapabildiği olay. sadece bal arısı sokmuştu beni çok küçükken. onun dışında severim arıları. karıları da ayrıca severim.
bunu cinsel ilişkide yaşarsanız çok zevk alırsınız. çığlık çığlığa, teriniz birbiriyle karışırcasına offf. şimdi mini etekli taş gibi bir kızla bunu yaşamak ne güzel olurdu.
Herkesin başarabileceği bir şey değildir. Ben başarabilenlerdenim.
son derece tehlikeli bir eylem ve neticesidir.

arkadaşlar samuray kılıcı mı sokuyorsunuz? balyoz mu indiriyorsunuz? vidanjöre mi bağladınız. tekne babafingosu mu dikiyorsunuz? kolonu alıp evin statiğini mi bozuyorsunuz?

bakın yapmayın. ben, hiç seks yapmadım ama son derece zararlı bir şey olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. üstüne siz, bir de böyle çığlık çığlığa bırakmak falan diyorsunuz.

yapmayın. insan, insana bunu yapmaz. size yapsalar hoşunuza gider mi?

keşkisime kimse seks yapmasa. hele şu pandemik, endemik ve jeotermik dönemde...
Eşek arılarının uzmanlık alanı.
iğne yapan hemşirenin açacağı başlık örneğidir.
Haşere fobisine neden olur.
Şerefsizliktir. Adam gibi sikin sikiyosanız. La sikiyorsun zaten bari acı verme şerefsiz. Hepsi benim namusum.
Bi zevkten inletmek değildir.
Eşek arılarına has bir durum.
eşek arısı eylemidir.
+ hamfendi size 1 milyon lira versem sabaha kadar benimle olur musunuz?

-şerefsiz herif ben fahişe miyim?

+peki o zaman seni öyle bir sikerim ki sesini fiyzandan duyarlar.

-tamam hayvan herif ne zaman?
Eşek arılarının ustalık alanı.
Eşek arılarının ustalık alanı.
herkesin yapabileceği bir şey değildir. herkes özenmesin bir halt yapamazlar. ama bazısı bir sokar çığlık çığlığa bırakır. örneğin ben.
herkesin yapabileceği bir şey değildir. herkes özenmesin bir halt yapamazlar. ama bazısı bir sokar çığlık çığlığa bırakır. örneğin ben.
(bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)