bugün

çok ah yemiştir. belliki doymuş
Şaşkınlık yaratmıştır. Bu ülkede bir rezalet yaratıp, oturduğu koltuğun hakkını veremeyip kim istifa etmiş ki?
bakalım boşta hayvanat bahçesi müdürü var mı?

pardon birinin aklından geçebilecek bir şeyi buraya yazdım.
müsadenizle,

onun ben amına koyim.
15 dakikaların çok ahı var. Ben de tamam bir düzen olsun derim ama Türkiye gibi bir yerde insanların buna daha hazır olmadığını göstermiş oldu. Özellikle büyük şehirlerde trafik bu kuralın uygulanmasını zorlaştırdı ve birçok öğrenci mağdur olmuştu. Umarım iyileştirmeler yapılır.
Olması gerekendi.

Tebriğe gerek yok. Daha nicelerine.
az önce gerçekleşen durum yanlış yere yerleştirilen ösym başkanı ömer demir istifasını verdi.
En azından istifa etmiş diğerleri yapıştı kaldı koltuklarında.
Doğru istifa edebilmiş mi bir kontrol edin bakın dilekçeye falan.
Ülke tarihinde eşine pek rastlanmayan bir olay. Biz "bir kereden bişey olmaz"lara, "ölmek bu işin fıtratında var" lara alışığız.
Bugünün en güzel haberi. Geç kalmış hatta.
yakın zaman içerisinde millet vekili koltuğunda görülmesi muhtemel tipin eylemidir. oradaki emeklilik şartları daha iyi ne işi var ösym ile falan. illa ki ödüllendirilecektir bu ülkede nasıl ki hiçbir iyilik cezasız kalmaz ise iktidara yakın olduktan sonra hiçbir hata ödüllendirilmeden bırakılmaz.
Ak parti döneminde olmuştur. Eskiden istifa göremezdiniz. Evet.
binlerce kişinin hakkı yendikten sonra geç bile kalınmış eylem.
hayret ülkede istifa edecek başkanlar da varmış demek ki çok enteresan olaylara doğru bir gidişat var hadi bakalım önce diyanet sonra ösym hayırdır inşallah.
bu istifadan sonra ösym başkanlığına beril dedeoğlu getirilecektir. at fav'a bekle.
ÖSYM nin büyük bir operasyonun eşiğinde olduğunu akıllara getiren istifadır.
Yapılan sınavlarda ortaya çıkan kopya olaylarında Fetö yapılanması pek çok kez gündeme gelmişti. belki de fetö'nün ÖSYM den temizleme zamanıdır. istifa edip yada siyasetten çekileceğini açıklayarak suçlamalardan kurtulmak da moda oldu.
Niyeyse her istifa bana bunu hatırlatıyor.