bugün

tam yapıldığı sırada "gıcık" diye tanımlanabilecek kizin "burada öpüşmek yasak" diyerek çifti gıcık edebileceği eylem.
dillerin bir biriyle dans edi$i de denilebilir .
en içten duyguların en güzel şekilde ifadesidir.
hoslandigin kisiyle ilk disari cikmadir. seni ne olarak gordugune bile emin degilsindir ama bir an olur ortam daha kalabaliklasir yuzyuze kalirsiniz, kokusu basinizi döndürüyordur,daha yaklasmak istersiniz cekim alanina girmis bulunmaktasinizdir, tenine degince titriyorsunuzdur göz acip kapayana kadar ilik birsey akar icinize ertesi gunu dusunmeden.diger gunler guzel olmayacaksa bile o an guzeldir özeldir, degistirilemez bozulamaz. *
'çikolatayı ağızda eritmek' ten çok çok daha hoşa giden bi olay olduğu gerçektir.
sevişmenin tek gerçeğidir. yer yoktur yalana dolana. ne kadar uzunsa o kadar kısadır anlattıkları, ne kadar ıslaksa o kadar gerçek. ne kadar yaşıyorsak o kadar özgürüzdür aslında.
cennet eger gercekten varsa bu kapıdan içeri bakmaktır öpüşmek. sevişmek gibi güdüsel değildir. insan vücudunun duydugu haz inkar edilemez ama bu haz sevişmenin insan doğasına etkisi kadar yoğun değildir. bu nedenledir ki bu masumiyet ona değer katar. her şeyinizi unutturur sadece o anı yaşatır zamanı yavaşlatır.dudaklarınızın karsınızdakinin dudaklarına hafifçe dokunuşu gibi içinizde tarif edemediğiniz bir şeylere dokunur öpüşmek. sizi siz yapar. o yapar. bir bütün kılar.

ama unutmamak gerekir ki sevmediği dudakları öpen kimse farkındadır karşısındakine değil aslında kendi ruhuna yalan söylediğinin.
1-yiyişmek
2-bademcik ameliyatı
3-diş çekme
tüm gece boyunca yapıldığı takdirde sonraki bir kaç gün sürekli susamanıza sebep olan, hafiften dudakların çatlamasına yol açan ama tuzlu su misali içtikçe içilesi aktivite. ruhların birlikteliğine bedenlerin eşlik etmesi de diyebiliriz.
hatunun çilekli lipstick kullanması durumunda, ağızda çok hoş tat bırakan, cennetten çıkma eylem.
not: bunun bide çikolatalısı vardır ki aman diyim, alışkanlık yapar*.
onu terkedememe nedenı.
(bkz: en özel anlardan biri)
(bkz: azından mı öpmüş)
her en kadar yanaktan öpüleni de içerse de, çoğunlukla dudakların yolculuğa çıkmasıyla vuku bulmasından mütevellit, daha çok bu anlamda kullanılan eylem.

yine de, insanın ayaklarını yerden keser, bir daha - bir daha - bir daha istersiniz.
aşkın meyvesi.
insanın bilmediği bir dünyada kaybolup gittiği o mükemmel olay.ayrı bir zevk, ayrı bir heyecan.
ömrü bes yil uzatan bir eylemmis.
http://www.renkhaber.com/..._buyuk_geliyor_/7760.html
nasıl birşey diye merak edilen olgu. herhalde güzeldir.
türkiye`de yapılan cinsellik konulu istatistiklerde türk erkeklerinin en nefret ettiği şeymiş.
"..onu tanımıyor ama istiyordu. öpüşmesinin ne kadar derin ve özel, ne kadar doyurucu olacağını sanki biliyordu: defne'ye soracak çok mahrem, çok yaşamsal bir sorusu varmış da bu soruya içi titreyerek yanıt arıyormuş gibi tutkulu bir öpüş, ısrarlı ama hiç acelesiz, çok yumuşak: yavaş tutuşan, tutuşmak için yanındakinin de yalazlanmasını bekleyen, acıkmış gene de tok gözlü bir öpüş. herhangi bir cinsel edimin başlangıcı değil de tamamı sanki; arzuyu uyandırıp ateşleyecek ve doyumlayacak tek bir edim, kendi içinde bütün ve tamam."

öpüşmek böyle olmalıdır; tutku dolu, bütün sevişmelerin üzerine çıkabilecek kadar doyurucu, haz verici. saatlerce sürebilmeli hatta, ötesi aranmadan sadece öpüşerek bir gece noktalanmalı..
tanım: iki insanın ağızlarının birbirine sürtmek sureti ile yapılan bir tür salya transferi. te allamm..

lise 2\'ye kadar bana çok uzak olan bir olay... öyle ki öpüşen birini görünce pipim kalkardı...
ulan ne var alt tarafı dudaklar birleşiyor diyemezdim kendi kendime...

sonra lise3\'e geçtik ve öpüşmek sıradan gelmeye başladı...
ama artık o da kesmedi oral\'ı istemeye başlamıştım ve veda partimizde oda oldu... sonra depüşmek istedim ve üniversitede oda oldu... şimdi kendi kendime diyorum ki keşke öpüşmeseydim de böyle temiz kalsaydım aq.

hani suçluluk duygusu var üzerimde ciddi anlamda...
neyse ben eve gidiyorum hatun bekliyor... *
karşı cinslerin birbirlerinin ağızlarında kalan yemek artıklarını temizleyip sosyal olma durumudur. bu sosyallik şempazelerde ve minimum primatlarda birbirlerinin bit pire kene temizlemeleriyle mantıken aynıdır. cinsellik öncesi sosyal yardımlaşma, kaynaşma...
dudaklarının dudaklarıma dokunduğu andaki o tatlılığı son kez hissettirseydin bana,
ben de sana hissettirirdim; emin ol pişman olmazdın
son öpüşmemiz olurdu,
eski sevgililer öpüşürmüş...
tükürük transferi. * *
genellikle aile ortamında film izlerken karşılaşıldığında ani bir sessizliğin ortalığı kaplamasının sebebidir.
güncel Önemli Başlıklar