bugün

+ neden öpü$üyoruz?
- aaa öpü$üyo muyuz?
+ allah allah manyak mısın yapı$mı$sın dudaklarıma...
- boğulmuyo muydun?
+ ne diyon yaa?
- cankurtaranım ben, ehhehe..!
aşkın dudaklarda birleştiği an. herşeyin önemini yitirdiği sadece o anı hissederek yaşanabilen nadir zamanlardan...aşıksan tabi...
son derece tehlikelidir... insan ağzında anüsten daha fazla sayıda mikrop bulunur...
- hey dostum seni gördüm onunla öpüşüyordun.
- onu öpmüyordum, sadece dudaklarına gizli birşeyler söylüyordum.
su içmek kadar doğal,oksijen almak kadar güzeldir.
kuşların ağızları ile birbirlerini beslemesi kadar masum ve bir okadar heyecanlı aşk göstergesi.
dişleri de beyazlatır ayrıca..
çok fazla şey söylemek için en güzel yol..
(bkz: labie labie junction)*
dillerin orgazm olma hali.
opusmek kelimesi her ne kadar cinselligi hatirlatsa da iki kisinin birbirini opmesinden baska bir sey degildir...
"insan vucudunun hemen hemen her bölgesi -aslında- erojendir ya da erojenleştirilebilir"
bu dönüşüm genellikle fiziki uyarılarla meydana gelir. kültür, çevre etkisi gibi dış etkenler bu dönüşümde yalnızca "onaylayıcı" konumda yer alır. demek istediğim, tabiri caizse, alınan hazzın "haram" yahut "helal" olduğunu (yani bu tarz bir onaylayıcılıktan bahsediyorum) belirler. bu doğrultuda, çoğu kültürde anal seks haramken, vajinal -normal- seks helaldir. (tekrar belirteyim; dinsel anlamlarından çok gerçek anlamlarında -dogmasal yasaklar- kullanıyorum ifadeleri)

durum seks türleri ve hatta seks pozisyonları formatına bile çekilebilir (hatta çektim) ama sevgilinin her yerine dokunmak gibi, herhangi bir anda, bedenlerde dudakların rahatça gezmesinden daha iyi bir şey yoktur. olmaz, olamaz.

slogan olmuş,
öpüşün.
o gözlerini kapar sen izlersin. bazısı vardır ki dudaklarının arkasında batan ay ile aynı renktir. ne oldugunun farkına varamaz ay batar dudakları kalır. o gider dudakları kalır. bir anlık dalgınlıktan sonra gözünü tekrar açarsın yüzüyle burun buruna gelirsin rüya bir daha başlar. kokusu burnuna değil de direkt beynine gitmeye başlar. sırtındakı çukurlara dokunursun, boynuna saçlarına..
refleks olarak gözlerin neden kapandıgını hala anlayamadıgım, yapılırken cok estetik gözüken, hoş duygulu romantik bişey.

--spoiler--
en zor olanı ilki değil ikincisi*
--spoiler--
soğuk bir günde duygusal bir anda hatta sevgili ağlarken yapılınca dünyanın en güzel duygusu haline dönüşen şey.
her kadının ayrı duyguyu hissettirdiği ama yine de her kadınla yapmayacağınız eylem.
cennetten kovulan adlı uuserımızın yazdıgı bir entry den ilham alarak diyebilirim ki sevişmek bir ayinse bu da bir nevi kutsamaktır. sevdiceğinizin dudağına dokunarak kutsamak..
tadına bakmaktır, ardılı geldiğinde de sahip olmaktır.

hani, yemeğin tadına bakar,
güzel olduğuna karar verip,
masanıza koyarsınız ya.
sevmediğiniz kişi ile yapmak istemeyeceğiniz olay. tad almak.
Vucut sıvılarının yer değiştirme işlemi.
önümden çekilirsen istanbul görünecek
nerede olduğumu bileceğim
sisler utanacak,

eğilecek
(bkz: ağzının ucundan öpeceğim)
saçına kalbimi takacağım
avcunda bir şiir büyüyecek
nerede olduğumu bileceğim
ön sevişmenin olmazsa olmazıdır.
her güzel şey gibi belli bir süre uzak kalındığında özlenen bir şeydir.
doğru yapıldığında çok can yakabilen eylemdir.
tadina doyulmaz insani zevkten dört köse edicek bir eylemdir.