bugün

en yaygını aşk tır.
(bkz: ishal)
(bkz: herpes simpleks)
(bkz: ebstein barr)
öpüştüğünüz kişi hiv virüsüne sahipse ve sizin ağzınızda açık yara var ise tükürük yoluyla aids bile olabilirsiniz aminyum.
Abazanlik. Böyle 10 dakika falan öpüşünce uçkır fazlaca hareketleniyor. Evet.
Öpüştüğü bireyin ağzında hastalık olduğunu öğrenen sorusu.
Dil pası yani yutkunamamak.
aşk. ben öpüşünce öyle oluyorum.
Şanslıyım ki bana hiç bulaşmayacak hastalıklardır.

---spoiler---
şanslıyım ki...
---spoiler---

yersen.
Ben hiç öpüşmedim ki,öpüşmek isteyen kızlar yazsın .
ibnelik.
(bkz: idrak yolları enfeksiyonu)
Yok kanser amk.
Hastalık degil de uçuk,
Kuşkusu bile yeter, öpüşmeyin arkadaşlar aman diyim.
aşktır. her ne kadar aptalca aşk ve sevgi karşıtı düşüncelerle kendimi avutmaya çalışsam da her sarhoşluğumda gerçek düşüncelerim açığa çıkar. birini öpünce onu mutlu etmenin verdiği mutluluğu hiç bırakmayın.
(bkz: herpes simplex tip 1)
Her ne kadar genital bölgeye ait bir virüs olsa da hpv ağız içi dokuda da olabilir, ve buluşabilir.

2 tarafında da ağzında kanama, diş eti kanaması varsa hiv, hcv bulaşabilir.

Hcv ve hiv kübalı yerde virüsler olduğu için, hpv ise kadın genital bölgesinde serviks kanseri yaptığı için. Serviks kanseri ile hpv %95 eştir. Fakat her hpv değil, 40-50 tipi var. Hpv erkek için önemsizdir, fakat evlenince eşinizi erken görmerseniz. Vs vs.
Hastalığı bilmem ama bugün bir sürü akrabanın içinde tıp fakültesi hocası olan eniştemin öpüşmekten tutun öhömm durumlarına kadar bakterilerin transfer olduğu ve bu bakteriler yoluyla eşlerin birbirine benzediğini ziyadesiyle anlattı. Yok grip bulaşırmış öpüşünce yok aldatan eşin vücudundaki bakteri ile aldatmayan eşinin vücudundaki bakteri arasında fark varmış bilmem ne. Bir de anladın sen onu, mecruh'un mümkün değil tabii şimdi gibi cümleler kurdu. Yerin dibine geçtim vicdansızım.

Neyse arkadaşlar. Neydi, tıpta ayıp yoktu.
isviçreli bilim insanlarının yaptığı araştırmalara göre vücudlardaki tükürük oranını dengelemenin en ekili yoluymuş.
Herpes simplex virüsünün sebep olduğu ve belirli aralıklar ile takrarlayan, genellikle dudak ve çevresinde görülüyor olsa bile burun, göz ve yüzün çeşitli yerlerinde de çıkabilen uçuk. Sadece öpüşme ile değil aynı bardaktan su içildiğinde de bulaşabilir.
Ağız içi yarası var ise, kanadığı takdirde sizin de ağzınızın içinde bir yara var ise kan yolu ile bulaşabilen birçok hastalık bulaşabilir.
ebstein-barr virüsüdür. öpüşme hastalığı etkeni olarak bilinir. bazen kendiliğinden iyileşir bazen ilerler boğaz ağrısı ve hatta dalağın şişmesine sebep olur. (bkz: enfeksiyoz mononükleaz)

(bkz: hakan yavaş dalağımı şişirdin)
(bkz: Enfeksiyoz mononukleosis)
hazdır belki.
Sanılanın aksine aits öpüşerek veya tükürük yoluyla bulaşmaz ama yine de riske girmeyin siz. Ama çok pis grip bulaşır.