bugün

son zamanlarda başta internet ortamında olmak üzere karşılaştığımız ve bazen de tanık olduğumuz vahim olay. özgürce denize girerler, metroya binerler, camiye giderler ama eksik olmayan, bu masum sığınmacıların karşılaştıkları faşizme varan iğrenç tepkiler. biraz düşünüp insan olmayı öğrenin; aynısı daha önce balkanlardan göçmek zorunda kalan göçmenlerimize veya avrupaya çalışmaya giden yurttaşlarımıza yapılmadı mı? elinizi vicdanınıza koyup tepkinizi bu politikalardan sorumlu siyasetçilere ve onları hâlâ körü körüne desteklemeye devam eden yakınlarınıza gösterin. bu kadar.
Ben hicbir bulgar gocmeni canli bomba gormedim kardes.

Sen gordun mu?

Ben hicbir bulgar gocmenini dilenirken gormedim mesela.

Sen gordun mu?

Hicbir bulgar gocmenini allah riskini verir diyerek magdur durumdayken 5-10 cocuk yaparken de gormedim.

Sen gordun mu?

Yok benim goremedigim hangi iyi seyi goruyorsun da, gotlerini bu denli yaliyorsun ulan?

Kiyas ettigin bulgar gocmenleri, senden benden daha caliskan. Daha temiz ve daha titiz.

Keske hepsi bulgar gocmenleri kadar serefli ve caliskan olsalar da, bizlerde onlari bagrimiza bassak.

Cok degil 10 yil sonra goreceksiniz, ne kadar pislik bir millet oldugunu araplarin..
güncel Önemli Başlıklar