bugün

son günlerde kafamı kurcalayan soru. ölümün kaçınılmaz bir son olduğunu hepimiz bilmekteyiz eğer o anı istediğimiz gibi kurgulayabilseydik "ne şekilde bir ölüm tercih ederdik?" diye her insanın kendine sorduğu sorudur, istisnasız.

--spoiler--
ben, en sevdiğim şarkıyı dinledikten sonra kansız bir ölüm isterdim, cesedim bile güzel görünmeli benim için.
--spoiler--
uykuda olsun efenim acı duymadan.
(bkz: Allah bilir)
Orta şekerli yap bişeyler ya.
benim haberim olmadan olsun.
bir çağı kapatıp başka bir çağı açsın.

evet beklentilerim pek düşüktür.
Rüyamda ölmüştüm bikere öyle ölmek isterim. Çatılardaki keskin nişancılardan biri vurmuştu . Acı cekmeden bes saniye içinde ortalık karardı.
sevdiğim kızın yanında bira ve sigara içerken en sevdiğim şarkı çalarken.
sıralı ve hayırlı olsun.
mümkünse yahya kemal'in tasvir ettiği, 'Ölüm asude bahar ülkesidir bir rinde' gibi olsun.

(bkz: rindlerin ölümü)
Uzun ak sakallarimla uzandigim bem beyaz yatagimda baş ucumda okunan kuran i kerim dinlerken gelen meleklere gulumserken şehadet parmagimi kaldırıp kelime i şehadet getirdikten sonra gülen yuzumle vefat etmek. Ohh be, sevgiliye böyle gitmeyi Yüce Allah hem bana hem aileme ve sevdillerime hem de böyle bir ölüm isteyen ve dua eden herkese nasip etsin inşallah. Amin.
Namazda secdedeyken çok uykum gelsin ve o sırada farkında olmadqn uyuyim ve oracıkta öliyim. Çok mu hayalprestim?
bir arabada, tüm sevdiklerim içindeyken. hep birlikte, mis. acıların büyüğünü çekmeden ve çektirmeden.
cevabı; seni sikerken, olan soru cümlesi.
güzel bir manzarada veya sevdiğin birşeyi yaparken.
Secdede.
organlarım bağışlanabilecek durumda kalacak şekilde ölmek isterdim. ölürken faydam olsun bari birilerine.
Dikat edin sevgili arkadaslar basligi acan seri bir katil olabilir... oyleyse benim kafama c4 tak patlat...
Olmasın be.
acısız, çat diye olsun, gülerken direkt kalbim dursun mesela.*
Kanser olarak öleceğimi dusunmusumdur hep. Belki de artık kanserin grip gibi bir şey olmasından bilinç altıma girmiş olabilir. Ya da en sevdiğim iki insanı bunun yüzünden kaybetmis olmak da olabilir. Ama eğer olursam, sevdiğim insan bana bakarken benimle ilgilenirken ölmek isterdim. Tek basıma bir hastanenin yoğun bakımında değil.
Bol acılı olsun efenim, ölüyoruz lan zaten ne kadar kötü olabilir ki sonra rahatsın anasını sateym.
arpadan olsun.
yuksek doz uyusturucudan zehirlenerek..
Bir akşam, bir gece yatayım, sabahına kalkamayayım. En hayırlı ölüm budur günümüzde. Temiz.