bugün

5 yaşındayken prize şiş soktum ve elektrik çarptı.

Ölüme çok yaklaşılan durumlardır.
altın yoldan kuzeye doğru giderken bayraklı sahil yoluna doğru bir viraj var ya hani; sağa ya da sola herhangi eğimi olmayan, at yarraa gibi bir viraj. heh işte yağmurlu bir günde o viraja 120km hızla dalmıştım. hayatım film şeridi gibi geçmişti ya la gözümün önünden.
çaykara dağ yolunu istemsizce gece kullanmıştım arabayla. sis çökmüş virajlar keskin aşağısı uçurumdu. ışık yok yol engebeli bir virajı dönmek en az 2 manevra gerektiriyordu. kötüydü.
limonlar kucuk kucuk dogranir. soda bardaga bocalanir ve fazla asit kaybetmemesi icin hemen shotlanir. soda bittiginde sari sari lolipop kivamindaki limonlarin bir tanesi agiza atilir. limon parcasi yanlis yere gider, isin sikintili tarafi evde yalniz olmaktir. nefes almak artik mumkun olmaz ve bogazda zehir gibi bir tat hakimdir. oksurerek zorda olsa cikarilir, goz yaslari coktan ceneyi asip boyun hizasina gelmistir. 2 saat kadar bogazdaki yanma devam eder.

hayatin basitligi, olumun ne denli kolay oldugu sorgulanarak, zorda olsa uykuya dalinir.
2 kere takla atan arabadan çıktım
1 kere çok ciddi boğulma tehlikesi atlattım
1 keresinde kaza kurşunu sıyırdı
1 keresinde 10 metrelik yarsan yuvarlandım
3 kere incirden düştüm
hatırladıklarım bunlar .
aslında her hafta sonu yaşıyorum.yetmez diye iki küçük boy jb alıyorum.birini bitirdikten sonra şişenin dibi hala gözükmüyor.ikinciyi açıyorum ve yarısına geldiğimde bayılıyorum.bayılmayıp devam etsem belkide bu entryi giremeyeceğim.
mide ağrısından gittiğim hastanede iğne yaptıklarında bir ara nefesimin kesilip kıvranmaya başladığımda sedyeden aşağı düştüğümde başım gelen olay ...
o kadar bahtsızım ki kesin kafa atarım ölüme.
11 yasindayken bilmeden zirai iac icip 2 hafta komada yatmam. Akabinde 1 ay kadar hastanede kalmam. Bu sure icinde hic bir sey hatirlamiyorum nedense.
Bir türlü ölünemeyen anlardır. Askerliğim süresince toplam 27 sıcak çatışmaya girdim. Hangi birini anlatayım?
büyükten küçüğe doğru sıralama yapacak olursak;
manyak polis kiracının cinnet geçirip ailece rehin alması.
ilk araba sürmeyi öğrendiğimde trafikte kontrolümü kaybedip son anda duvara gömmeden durmak.
küçükken sobadan zehirlenmek
Bir denk gelsenizde kaç okka yüreğiniz bir görsem dediğimdir.
16 aylıkken kalp ameliyatı olduğumda ciddi anlamda ölümle burun buruna geldiğim anlardan biridir.
güncel Önemli Başlıklar