bugün

ÖLÜ DOĞAN BEBEKLERi YEMEKTE SAKINCA GÖRMEYEN, KEDi, KÖPEK, MAYMUN VE FARE ANA BESiNLERi OLAN HAYVANLAŞMIŞ iNSANLAR, SÖZÜM SiZEDiR,

demir sopalarla kafalarınız ezerek linç ettiğiniz, elektrik vererecek öldürdüğünüz, evlerinden kaçırıp zorla cinli erkekler ile sattığınız, hamile kadınlarının bebeklerini karınlarındayken öldürdüğünüz türkler adına söylüyorum ki,

türk'e zulmetmenin cezasını canınızla ödeyeceksizin. tarikte türke silah doğrultan, onlara zulmetmeye çalışan herkes gibi yerle yeksan olacaksınız.

and içiyorum ki, türk kardeşlerimizin kanı yerde kalmayacak.

ölümünüz bu görüntülerden çok daha dramatik olacak,

http://videogaleri.ihlass...aleri/video.asp?id=183017

not: biliyorum, sizde benim gibi ağlayarak izlediniz bu görüntüleri...
(bkz: adres ver geliyorum)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: la noliy)
(bkz: uludağ forum)
SÖZLÜĞÜ AĞIT ARACI GÖREN YAZARIN AÇTIĞI, ANLAMLI, HOŞ BAŞLIK.
mehteran;
(bkz: has dur)
(bkz: haydi)
(bkz: ya allah)!
(bkz: insan eti yemiş hayvanlar)
- ölü bebek yiyen insanlar beni iyi dinleyin.
+ kim?
- işte ölü bebek yiyen insanlar ya.
+ var mı öyleleri?
- yok ama olursa diye şeyettim.
+ ya canlı bebek yiyenler, ya da ne bilim, direk insan yiyenler?!
- (bkz: mavi ekran)
Türk devletine nefret kusan kürtlerin yazılarına helal olsun yürü be,demokrasi diyenlerin Türk devletinin asla yapmadığı birşeyi yapan katil Çin'e öfkesini,haklı öfkesini kusan bir yazarla aklınca dalga geçmeye çalıştığını gösteren başlık.Bilgisayar başında puşiler de takılmıştır şimdi.
bu entry ile neden dalga geçildiğine açıkçası vakıf olamadım ve üzüldüm. bu insanlar gerçekten hayvanlaşmış. dostlar görmüyor musunuz videoyu ? nasıl canice öldürüyorlar soydaşlarımızı ve herşeyden önce insanlığı...
(bkz: sözlüğü bafilemek)
sözlük sözlük içimde öyle bir nefret var ki, kanımızdan canımızdan birileri orda bir grup köpek tarafından katledilirken sana bu yazıyı yazmak bile beni kendimden iğrendiriyor. yemin ediyorum ne ileride yaşayacağım günlere bakarım ne şu an hayatımın konumuna bakarım özel görev çıkarsalar elime silah verseler tek başıma da giderim.

böyle basit bir duygu değil şu an bu içimde olan. belki de en güçlü duygu hissedilebilecek... bu dalga geçen ayar vermeye çalışan gerizekalıların anlayamayacağı kadar güçlü. gördünüz değil mi o videoları görüntüleri, onlar türk olmasa da türkiye de katledilen bir kürt olsa kıyameti koparırdınız değil mi şerefsizler? o türklerin durumlarını bir hayal edin, 1.5 milyarlık bir köpek sürüsü bilmem kaç yüzyılın ardından harekete geçmiş tekrar, türklerin anavatanının umurunda bile değilsiniz, bin yıllık kanının değerini bilen türkler gitmiş, yerine anca geyik yapmaya çalışan gerizekalılar gelmiş, yazık lan yazık bu hale düşecek son ırktık belki de biz.
(bkz: herkes burada cafer koş) *
ölen bebekleri yiyen insanların varlığının öğrenilmesi üzerine insanların üzerine korku salmış bir uyarı cümlesi.
her gününüz ölüm ve korkuyla geçecek artık. gazap ateşi başladı,

http://www.aa.com.tr/en/c...m-1-olu-324-yarali-3.html
(bkz: yamyam)
çinliler köpekten sonra ceninleride mutfağına sokmuş. sırada ne var korkutur açıkçası.
insan nasıl yer ya öyle bi şeyi? Hele de yedikten sonra ben olsam çocuk ya da bebek falan görünce bi tuhaf olurdum, ne saçma insanlar var be şu dünyada
saygı duymamız gereken insanlardır. adamlar milyarı geik nüfusa sahip. onların kültüründe var bu. her şeyi değerlendiriyorlar. bir iş için gittiğim çin'de ben de tadına bakmadan edemedim ve çok beğendim. lezzetli. açık ve net.
sırada ki yemekleri;
Ara sıcak: sidik çorbası
Ana yemek: Pilav üstü kulak pisliği
Tatlı: Bok pastası
güncel Önemli Başlıklar