bugün

(bkz: senin için döndüm)
-oha sen ölmedin mi lan?
+Hatırlattığın iyi oldu... artık ben neyim kamil abi?
-zombieeeeeeeeeeee
dizi izlerken sık sık kurulabilicek cümledir.
örneğin kavak yellerinde oynayan efe karakteri...
(bkz: yaşıyo musun sen ya)
2 yıldır fantazilerimi süsleyen güzel bir beddua cümlesi. Beni 6 yıllık işimden eden adamı gördüğüm zaman "aaa siz hala ölmediniz mi, çok beddua etmiştim oysa; neyse belki Allah size sürünmeye layık bulmuştur, yerinizde olsam 6 ayda bir kanser taraması yaptırırdım" dediğimin hayali bile ne zevk verici...
cengiz tarafından, ezel'e sorulacak soru idi ama şok geçirdiği için "sen o'musun" ile yetinmiştir.
yok abi ölmedik yaşıyoruz diye cevaplandırılan soru.

(bkz: ironi)
insanların %3 karşılaşma durumudur.
-- spoiler --
+ Lan ben seni geçen yıl vurmuştum hala ölmedinmi?
- yoo
(Aradan 1 yıl geçer)
+ La sen hala ölmedinmi?
-- spoiler ---
kim ölmüş, kim ölmemiş bilmem ama 00:55 itibari ile shaggy ölmüştür. discovery alt yazı geçti.
uzun zamandır görülmeyen birini görülen anda verilen tepkinin cümlesi.
(bkz: boris the blade) *
"oğlum sen yaşıyor muydun" cümlesinin farklı bir versiyonu.
(bkz: bullet tooth tony)
rte yi görünce söylenmesi gereken cümle.
şaşkınlıkla başlayan ifade yer aldığı için, genelde hoşlanılmayan insanların görüldüğü zaman duyulan rahatsızlıktan dolayı kullanılan ifadedir.
Halaya sorulmuş bir soru.
Hayatımda duyduğum en saçma sorulardan biri. Bir diğeri de “istediğin bir şey var mı?” Ve arkasından söylenen “canının sağlığı”. Ananız öldü ve ananızı istiyorum.

Not: nekro değilim (bkz: swh)
Bunun bir de yasiyo musun sen hala yaa versiyonu vardir ki soyleyen kisi boyle agzini yaya yaya gevsek gevsek soyler.
Nasil sinir oluyorum varya, evet canim yasiyorum ve o kadar iyi yasiyorum ki seninle gorusmeye konusmaya bile firsat bulamiyorum (gerek duymuyorum veya aklima gelmiyorsun bile).
Bu nasil bir egodur, sanki sen dunyasin ben de senin uydunum hep etrafinda donmem lazim sanki seni hep "cocuk gibi eglemezsem" benim yasamam senin icin hicbir sey ifade etmiyormus gibi. kisiyi degersizlestiren, genelde narsist kisilik sahiplerinin karsisindaki kisiyi duygusal olarak zedelemeye calistiklari bir sohbete giris(!) taktigi.
güncel Önemli Başlıklar