bugün

ölcegimiz tarihin bize teblig edildigini varsayalim ve 1 haftamiz varsa ne yada neler yapmak isteriz.

Dünyada zevkimin pesine düstügüm veyahut nefsime yenik düstüklerime tövbe etmek ve piramitlerin sirrini cözmek.

edit: imla
canlı bomba olup amerikan elçiliğini basmak.*
uludağ yurdu müdüresi sayın aynur hanıma lanet olasıca artık şu odaları kendi haline bırakın da istediğimiz gibi yaşayalım giriş çıkışımıza karışmayın, yanlış yazdığınız günler için fişlerimizi kesmeyin , defol git be kadın. demek istiyorum.
Altın vuruş, Las Vegasa gidip bütün varını yoğunu harcamak ve tek gecede evlenilen yerlerde ordan birini bulup evlenmek.
lüks oto galerisini soymak.
öncelikle al telefonu eline , ne zaman öleceğini biliyorsan sayalım buna göre başlayan yapılacaklar listesini;

1.seni üzen eski sevgilini ara

2.açmıyorsa değiştir diğerini ara, telefonunu bile açmıyor tınlamaz yani.

3.onun yüzünden geçirdiğin günleri anlat ama abartarak , iki üçte uydur hastanelere düştüm diye.

4. sonunda intikam gününün geldiğini söyle kısık bir sesle.

5.olacaklar için üzgün olduğunu ama onun nefes aldığı her gün senin ölümün olduğunu yanına da gülümlü ölümlü bir şiir ekleyerek açıkla.

6.acı çekmeden olacağını ve her şeyin ayarlandığını ,o güne kadar aramasını beklediğini ama artık çok geç olduğunu bağırarak söyle ve kapat.

7.en azından bunları diyene kadar dinlediyse ve yediyse bırak korksun.

8.baktın korkmuyor msj at 'bu ülkede göte göt denir ' yazabilirsin.

9.of son anların bile ezik olmasın, yeni birini bul kendine aşık et, terket evrenden intikamını al.

10. evrende seni tınlamayacak yat ve ölümü bekle. dua okumayı unutma.tatlı rüyalar (cayıır cayır fon eşliğinde)
Ölmeden önce aklına gelen tek şey eski sevgilinse, yaşadığın hayata yan. Bir revolver al; vaktin gelmeden kafana sık. *
1.Belediye otobüsünde top sektirmek.
2.Kız öğrenci yurduna "ben kızım abi"diyerek girmeye çalışmak
3.Birilerine öpücük atma ve tikin olduğunu söyleme. vs.vs. devam eder.
(bkz: The Bucket List)
vegasa gitnek.
1.belediye otobüsünde top sektirmek.
2.kız öğrenci yurduna "ben kızım abi"diyerek girmeye çalışmak
3.birilerine öpücük atma ve tikin olduğunu söyleme.
everest diyorum. hangimiz merak etmiyor diyorum.
biricik aşkım ezginin babası bakkal ramazan amcaya pandik atıp
"pardon ramazan amca seni ezgi zannettim." deyip kaçmak.
niye bilmiyorum ama böyle bi istek var içimde, ölmeden önce yapacam.
Plansız, programsız, valiz, çanta hazırlama derdi olmadan, bakkala gidiyorum deyip, jamaika' ya gitmek.
Ayakta laylon terlik, çakma nike aşortman ve tepede kalemle tutturulmuş alelade bir topuzla.
Böyle deli gibi! Òzgürce!
sorumluluklardan, angaryalardan, anlamsız koşuşturmalardan kurtulup yaşamak.
arkaya dönüp kalbini kırdığınız, aldattığınız, üzdüğünüz insanlardan helallik almak.
blue whale oyununu oynamak. keza ölmeden önceki son aktivitem olabilir.
Mezarın içine döşek koydurmak.
Hiçbirini yapamadım.
Sesli mesaj birakmak olabilir..
kesinlikle gecenin bir vakti bağcılar sokaklarında yürümek. yaşanacak daha büyük bir adrenalin yok.
En büyük korkunuzun üstüne gidin.
Güzel bir gemi yolculuğu..
Ben paraşütsüz atlayıp arkadaşımın paraşütle tutmasını isterdim. her türlü ölecem zaten. Tut beni Johnny.
Hacca gitmektir *.
güncel Önemli Başlıklar