bugün

yazarların öldükten sonra (allah (hayırlı) gecinden versin) arkalarından yok yok üstlerinden konuşan insanların muhabbetinde duymak istedikleri sözlerdir.

--gibi--

-çok dürüst adamdı.
-güzel kadındı.
-daha çok gençti yavrucak.
-cimriydi ama iyi adamdı.
-bir sürü öğrenci yetiştirdi.
-çalışkandı.
-namusluydu.
-namussuzdu.
-bana borç taktı da gitti.
-yalaka, yavşağın biriydi.

--gibi--
anılmak filan istemiyorum ben çabuk unutulayım.
çok çapkındı.

hayaller hayatlar misali. nerde?
görsel
ardımdan bir yasin suresiyle ansınlar beni kâfi .
Fark etmeyecek durumdur. Sonuçta haberim olmayacak. Aslolan ândır, gerisi heyecandır diyerek yine ciddi kalamıyorumasdf.
Çok efso bir karakter olarak.
efsane olarak. aslolan andır lafı yalandır çünkü efsane olan adamın hayatı da efsanedir.
beyin bedava.
şeyi çok uzundu. tövbe tövbe. ben öldükten sonra beni nasıl andıklarından banane. hayır anarlarsa da, bundan sanane.
Özlemle...
Laf taşırdı ama üzerine laf koymaz olduğu gibi taşırdı... (bkz: gossipgirl)
arkamdan küfür ederler benim kesin.
dürüst ve çok iyiydi. ülkemizin ender yetiştirdigi kaliteli yazılımcılardan biriydi. genç yaşta girdi şu kara toprağa ühü ühü ühü.
Felaket bir adamdı karıya kıza an binmedi diye anılmak isterim.
Önemli olan hala nefes alıyorken senden nasıl bahsedildiğidir. Çünkü öldükten sonra burdaki hayatım hiçbir önemi kalmaz.
iyi çizerdi rahmetli. ek iş olarak da johnny sinsin boşluğunu çok güzel doldurdu.
"vay aq manyağı ne para kaldırmış. " diye.
Birşey demesinler, yüzlerce kişinin gelmesine de gerek yok cenazeme, arada sırada birkaç dost gelsin mezarıma, birkaç tek birşey içsin mezarımın başında, ne dediği çokta önemli değil.
iyi bilirdik yeterli.
arkamdan "canım kankam yaa" deseler yeter. sevdiklerim arada sırada mezarıma gelseler, ağlasalar, dertlerini anlatsalar yeter.
Ben anılmak isterim. Zaten en büyük endişem öldükten sonra unutulmaktır. Bu yüzden düşüncelerim ve yaptığım iyi şeylerle anılmayı istiyorum.
"iyi, temiz kalpli bir insandı" deseler yeterli bence.
-Allah'ın aciz bir kuluydu.

-Adam gibi adamdı.
"hakkı vardı..."
kötü anılayım ki günah hanemden eksilsin... *
güncel Önemli Başlıklar