bugün

zaten duş çıplak alındığından göze batmayan eylem.
aslında normal olanı elbiseyle olduğundan tamamen yanlıştır. senelerdir yanlış yapıyormuşuz bu işi bak görüyor musun?*
ıslanmaktır.
kaşıkla çorba içmek kadar doğal olan bir eylemdir.
(bkz: hadi hayırlı tıraşlar)
külodu da çıkarıyor muyuz ki, utanırım lan ben.
(bkz: uykun gelmiş hadi git yat)
ben harley botlarım olmadan girmem arkadaş duşa!
çorapla girilir. duş sonuna kadar o çorap ayakta kalır. duşun sonunda çorap çıkarılır sıkılır. çok da güzel olur.
bugünleri de mi görecektik. ben yıllardır çamaşır makinesinde kıyafetlerimle yıkanırdım oysa.
en nihayetinde olması gerekendir.
sıcak suyu boydan boya hissettikten sonra gevşeyip, çişini de salacaksın. oh mis...
yanlış bir eylemdir. devir ekonomi devri. elbiselerle girip, bir taşla iki kuş vurup, sudan ve elektrikten tasarruf etmek gerekir. *
mutlaka deneyeceğim eylemdir. şaka bir tarafa şimdi ciddi bir sıkıntı var bu konuda.

duşa gireceğim denildiğinde herşey normal iken, çırılçıplak duş yapacağım denildiğinde neden seksapaliteniz devreye giriyor lan. gerçi o bende de oluyor da. vay anasını lan. futbol çok enteresan bir oyun.
soner arıca'dan bir kesit:

beni de al her nerdeysen,
nefes almak bana sensiz yasak...
ölümü bile göze aldım,
giriyorum duşa çırılçıplak...

duygulandım amk.*
damarlarına aşırı dozda islam zerkedilmiş şakirtlerin bok attıkları, belkide dünyanın en normal olayıdır.
sen giyinik gir dostum..
normal insan eylemidir.

giyinik girenleri türk doktorlarına emanet ediyorum.
--spoiler--

a be kaynana ne yaptın sen kendine?

--spoiler--
dilara gönderin kaan kuralla birlikte olmasından daha sarsıcı gerçek.
ergenliğe adım atmıştır,ebeveyne gerek duymaz.
saçmalamaktan öteye gitmeyecek bir safsatadır. Üstünü çıkarmadan gireceksin duşa, üzerindekiler ıslanıp ağırlığı iki kat olduğu zaman zevkine varacaksın. Duştan sonra o ıslak çamaşırları çıkarıp, çırılçıplak gezdiğin vakit duş yapmanın vermiş olduğu dayanılmaz hafifliği yaşayacaksın. Kıyafetle alınan Duştan sonra, çırılçıplak dağda bayırda koşturmanın zevki ise paha biçilemez.
survivor adasında olmaz.
(bkz: kıyafetlerle duşa girmek)
karşılaştırınca çırılçıplak girmek daha mantıklı sanki..
hala 2011 senesinde bunu yapan taş kafa kaldı mı, meraklardayım.
(bkz: çılgınsın men)