bugün

allah cezasını dizisidir. bu dizinin etkilerini hala bazı kızlar üzerinde görebilirsiniz. öyle illet bir şeydi bu.
hd kalite olarak tekrar bölümlerinin aranip bulunamadigi dizidir.

aci verir.
allah kahretsin ki hala jenerik şarkısını ezbere biliyorum dediğim dizi.Kafam olmuş bir çöplük.
çocukluğumdan izler... heyyo heyyoo !
ruhsar gibi "çektirmiştir".
dizinin esas kızını yonca evcimik esas oğlanı da oktay rolüyle cenk torun oynardı. cenk torun şarkıcı nurdan torun'unda oğludur aynı zamanda.

birde bir bilgi verelim; cenk torun kurtlar vadisinin polat'ını oynamak için teklif almış ve kabul etmemiş ve hayatının hatasını yapmıştır. kabul etseydi muhtemelen şimdi trilyonerdi.
Kuzenler ve kaygısızlar gibi aynı kuşak dizileri akla getiren aynı zamanda da hiçbir karakterinin birbirine atlamadığı dizidir.
her bölüm bediş karakterinin kurduğu hayallerle çocukken ekrana bağlamış dizidir.
hiç izlenmeseydi keşke dediğim dizidir. bu dizi bazı kesimleri olumsuz etkilemiştir.
bu kadar şımarık bir kızın hoş gösterilmesi tuhaf.
sanıldığının aksine çektirmemiş dizidir.

la o diziyi hatırlayan şimdiki neslin tamamı o yaşlarda çocuktu, bebeydi be! ilkokula gidiyordu. daha kamıştan su gelmiyor. nereye çekecek?
jenerik şarkısını hatırlayamadığım için o kadar sevinçliyim ki umarım biyerlerde duymam.
boktan bir diziydi ama durali karakterini severdim. sürekli karışmaaa derdi. çoçuk olduğum halde bedişin he yo he yo dediği zaman ellerimi yüzüme kapatırdım.

(bkz: başkası adına utanmak)
bir nesle macarena dansını öğretmiş gençlik dizisidir.
oktay vardı bu dizide uzun saçlıydı at kuyruk yapıyordu saçları. bedişin sevgilisiydi. şimdi ne hale gelmiş herif hey gidi hey.
bu dizi yüzünden ahizeli telefonlara ilgi duymaya başlamıştım. o gün bugündür nerede ahize görsem, cafcaflı ahize görsem içim gider. fantezi dünyam böyle işte.
garip bir dizi ama güzel kılan kısmı ise, bir karikatür uyarlaması olması.

severdik.
Allah rahmet eylesin.

Severdik.
yayında olduğu zamanlar salak bir dizi izlenimi verse de özlenendir.
çocukken izlerdim iyiki çocukluğuma denk gelmiş o yıllar. yoksa bu kafayla çekilecek dert değillerdi.
(bkz: ya ya ye coco jambo ya ya ye)
Alocum mükücüm sözünü halen kullandığım kız. Ayrıca aklima geldikce jenerigini dinledigim dizi.
Oktay'a pek çok kız gibi ben de uzun süre platonik duygular besledim.
(bkz: he yo he yo)
şu an yaşamını sürdüren 23+ yaş kezbanlarının dönüm noktası. bu dizi dallas'tan sonra türk kızlarının beyin koroner damarlarına sübliminal etki yaparak yapacağını yapmıştır. lise yılları bu dizi sayesinde daha farklı geçmiştir.

bundan önce ise dallas vardı ama ona maruz kalanlar şu an 30-40 yaşlarında.
oyuncularının nerdeyse hiçbiri ölmemiş ama banu denen karakter evrim geçirmiş

https://onedio.com/haber/...un-simdiki-halleri-442601
güncel Önemli Başlıklar