bugün

Evet sen. Müslüm babaya bir kez daha hayran olmamız gereken affet parçasından bir söz.
Ece mumayın da söyleyişiyle daha da bir anlam kazanmıştır.
bu şarkı gün içerisinde bir kere dinlenildiğinde 2 gün boyunca durup durup çünkü seeen diye içimden bağırdığım Müslüm Gürsesin affet isimli parçasının güzel sözlerinden bir kısmı.
insanın kötü haline , kötü anına , kötü bir zamanına derman olan , belkide o an ki yarasının ilacı olan nadide insana söylenmesi gereken sözdür.
Adamı derinden saran söz. Evet.
Çünkü sen benim yarım oldun Allahsız diye devam eder.
Şarkının yakıştığı güzel bir sahne. https://m.youtube.com/watch?v=5iW4_ry8EHw
(bkz: Creampie)
bu cümle her ne kadar pozitif bir cümle gibi görünse de çöle yağan yağmur bir felakettir. yüzyıllardır susuz ve çevredeki diğer etmenlere göre evrimleşen mikroorganizmalar için yağmur bir katliamdır. canlılığın mikroorganizmalardan başladığı düşünülürse çöle yağan yağmurun canlı çeşitliliği için korkunç sonuçlar yaratacağı bilinmelidir.
Çünkü sen çölüme yağmur oldunmuş... Ya bırakın şu sözleri ya sen benim çölüm nerede daha onu bile bilmiyorsun ki. Yağmur olmuşsun, dolu olmuşsun kimin umurunda?
ıy ya. bana bunu tom hardy dese soğurum aq. lütfen arabesk kültürün zırıltılarından kurtulalım. çöl möl, bunlar artık klişe. arap şiiri mi bu?