bugün

birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde hala birileri milleti ayrıştırma peşindeyse yapılması elzem olan harekettir. tavsiyem ıslak odun.
Çomar çomar geh geh geh git getir oğlum tut. .
Sizin birlik ve beraberlik anlayışınızı da biliyoruz koklamadığımız nane değilsiniz. .
Birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz o günlerde elinde döner bıçağıyla marjinal avına çıkan çomarların vatan millet sevgisi gösterisinden başka bir şey değildir.

Ağzına odunla vurmak da çok sevimli bir çözümmüş akçomar, tebrikler.
Bu çomara kim host dedi la.
birlik beraberliğe ihtiyacımız varsa çomar, o zaman ramazanda sigara içti diye komaya sokulan genci, içki içti diye basılan mekanı önle. önce çomarların insan olmayı öğrensin sonra biz zaten birlik oluruz ama önce insan olmayı öğrenmeliler. kendi dışındaki insanların yaşam haklarına saygı duymayı bilmeliler.
insanları çapulcu diye aşağılayan birileri vardı, onları hatırladım.
(bkz: anadolu çomarı diyenleri dinlenerek dövmek)
görsel

de hadi siktirin gidin.
geçmişte bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam, kömürcü, makarnaci, gibi aşağılama cümlelerini piyasaya atan insanların son dönem attikları kelime çomardır.
bu zihin fukaraları daha önceki kelimelere yapıştığı gibi bunada yapışmiştir yarin bu cümlede etkisini yitirdiğinde abileri yeni aşağılama cümlesini bu tiplerin ağzına verecektir. bu sonsuza kadar devam edecektir.
bu kelime fakirlerinin anlamadiği şeyse aşağıladıkları insanların oylarını almaya çaliştiklaridir. özetle bu kafadaki siyaset anlayişlari sadece karşidaki insanları aşağılaka olan insanlar hiçbir zaman başa gelemeyecektir. böyle çomar la şunla bunla kendi beyinlerine osbir çektirmeye devam edeceklerdir.
(bkz: çomarın ağzına odunla vurmak)
görsel
mecliste ısıran kişilerin ait olduğu parti destekçilerine deniliyor diye biliyorum ben.
yarramı vurursun denilesi konudur. çomarsın işte amk.
Her sorunu şiddetle çözmeye çalışan bir çomar daha. Aslında çomar değil beyinsiz daha düzgün bir ifade.
Direkt ağzına verin hiç uğraşmayın.
Her akpli çomar değildir fakat üstüne alınanlar hemen belli oluyor.
zoruna gitmiş çomaaarrrrrr!!
doğru söyleyeni dokuz köyden kovmakla aynı şeydir.
Odunla vurmak ayip bir eylemdir. Muslumanlik hos goru dini degil mi zira?
güncel Önemli Başlıklar