bugün

Alakasız zamanlarda sivilce çıkması, eli Ayağı burkmak, trafik kazası yapıp suratı dağıtmak gibi talihsizlikler bütünü.

Maşallah demek çok mu zor be arkadaşlar?
" aha ! sözlükte de gaz bulundu " dedirtti.
Aynen hepiniz çok yakisiklisiniz anladık şimdi dağılabiliriz.
elin adamı değdirir kardeş !
Ben çocukken gözlerimle ilgili çok nazar kaynaklı kaza yaşadım. 9 10 yaşlarında alanya da bir markete girdim 5 lik su yumurta domates 3 5 birşey daha almak için. Kasiyer kız gözlerin ne güzel senin değişelim mi dedi bende hayır diyip para üstünü aldım çıktım. Sonra yolda giderken ayağım takıldı elimde ne var ne yok hepsi yere düştü tüm yumurtalar kırıldı domatesin çoğu ezildi menemenlik oldu. Sonra valideye anlattım olayı dayak falan yemeyelim diye. Yakisikliliktan değil de göz güzelliğinden böyle bir nazar yaşadım maalesef.
başına ne geldiyse seksilikten gelmesi.
Yakışıklı değilim peki niye bu musibetler beni buluyor.
Puahaaa sözlük şizofren dolu dedirtir; sürekli saçmasapan korelasyonlarla birini gömmeler, ona buna çirkin o yüzden böyle yapıyor demeler. Ya tam komedisiniz yedi yirmi dört klavye başında göt büyüten adam mı yakışıklı şimdi asdfghj. He herkes sıraya giriyor dışarıda sizin için. O kadar yakışıklı o kadar seksisiniz ki herkesi rahatça eleştirebiliyorsunuz ne de olsa diğerleriyle aranızda uçurum var. Siktirin gidin iş bulun.
(bkz: yazık kimin çocuğuysa)
(bkz: *)
Ben de çok nazar çekerim öyle mükemmel güzellikte de değilim ama enerjinin düşük olmasıyla alakalıymış nazarı çekmek. Enerjimizi yükseltmemiz lazım sevgili nazar çekiciler.
çok şükür hiç nazar değmiyor bana bu yüzden * ayrıca ,alkolik , sen ne ara yakışıklı oldun ki la. bizi mi yiyon *
Aşırı yanan çakmakla kirpikleri yakmak, yüzünüzü yıkarken suratı musluğa çarpmak, pürüzsüz yüzünüzün en maskülen yerinde sivilce çıkması...
Anlayamazsınız.
görsel
AŞırı yakışıklılık nedeniyle sürekli görünmez kazalara uğramanız hususu...
Anksiyeteye döndü artık bi yerime bişey olacak diye.
Anlayamazsınız...
bi maşallah demeyi bile bilmeyen insanlar nedeniyledir.
‘bakışların çok delici, bakışların çok erkeksi, bakışların nokta atışı’ diye diye gözümde iltihap çıkardılar.

bi maşallah demek çok mu zor allahsızlar?
Kuru fasülye.