bugün

dürüst olunduğunda mümkün olan durum.
çok seviyorsa kırılmaması imkansizdir.
yok öyle bi' dünya.
hayal dünyasında yaşamaktır.net.
çok seven sevgilinle konuşacaksın "bak olmuyor vıdı bıdı", o da gelecek " olsun tamam önemli değil ehehe" diyecek.

çük var yen mi ?
imkansız gibi birşey. seven insan üzülür.
düşündüren başlık... nasıl terk edilir bilemedim şimdi. yazıktır günahtır yapmayın.
yada yaparken ağlayın sizinde üzüldüğünüzü görsün.
yada inceldiği yerden kopsun.
her neyse su akar yolu bulur nokta
(bkz: ah almanın kolay yolu)
çilek yiyeyim ama muz tadı alayım düşüncesiyle eşdeğerdir bir yerde. öyle bir şey mümkün değildir.
Yolu, yöntemı, çözümü olmayan durumdur.
imkansızdır..
isterse dünyanın en güzel sözlerini söylesin çekip gittikten sonra terkedilen hep paramparça.
(bkz: arkadaş kalalım)
bunu yapanın da kesinlikle başına gelecek olaydır, o filmin başrolünü oynayacağına gidip başka bir filmin figüranı olmaya meraklıdır insan
öyle yada böyle kırılır o sevgili en iyisi al karşına adam gibi konuş,anlaş öyle ayrıl.hee yemez beceremem diyosan * * saçma bi bahaneyi büyüt sonra şey dersin ''hepsi birikti bu olayda tetikledi yeter artık bitti! '' eninde sonunda o sevgili üzülecek madem bi ipnelik yapıyosun adam gibi yap arkasında dur.
günden güne onu kendinden uzaklaştırmayla olabilecek olay. ama sonrası pişmanlık.
imkansızı başarmaktır.
üzmekle, kırmanın farklı şeyler olduğunu kabul edersek yapılabilir bir iştir.
Bunu yapacak Türk kızı daha doğmadı.
o beni kırdıysa hiç de umrumda olmayan eylemdir.
kırmazsan unutamaz azda olsa değer veriyorsan kıracaksın seni küfürlerle anacak aşkla değil.
önce ''seni seviyorum'' deyip on dakika sonra ''ben mutsuzum'' demektir.
yoktur öyle bir şey. çok seviyorsa siz ne kadar istemeseniz de kırılıp üzülecektir. daha az canı yansın diyorsanız ayrılmadan gereksiz sorunlar çıkartın. belki o zaman ilişkinin zaten yürümeyeceğini düşünür.
sen benden daha iyilerine layıksın diyebilmektir.
(bkz: öyle bir dünya yok kardeşim).
şerefsizliktir.
imkansızdır. başarılamaz.