bugün

Gerilerden gelen çok sexy kız ikisini de siler geçer.
Cok tatli kizdan yana kullaniyorum oyumu.
ikisi birden.

beybi!!
oyum tatlı kızdan yana.
aslında her ikisi de değil, çok hanım kız'ın tercih edileceği versustur. yaş azcık ilerleyince bile mi böyle düşünülüyor bilmiyorum ama şahsi kanaatimce böyle bence. çok hanım kız'dan kasıt, karşı cinsi bir kalıba sokup, kendi istediğiniz davranış tarzında kadınlara tarz biçmek düşüncesi de değildir. yani her şeyden önce iyi karakteri, fiziksel olarak bütünlükle gözünüzde canlandırma hissidir bir anlamda. bizim toplumumuzda erkeğin kadına karşı, şöyle olmalı böyle olmalı deyince, yani iyi karakter anlamda düzgün olmalı dese bile samimiyetsizlikle bağdaştırıldığı için, samimiyetsizlikle bağdaştırılmasını yanlış buluyorum. ön yargı ile bakmamak gerek. evet isteklerle, tavırlar ile sözler birbirine tutarlılık gösterilsin o zaman diyorsanız o ayrı. ki o kadın için de geçerlidir. sonuçta herkesin bir gönlü var. ve bu gönüller, kalpler hassas oluyor. özetle demek istediğim, erkekte, kadın da, karşı cinsin de istediği özellikleri hak etmek için çaba göstermeli. ama istekleri üzerine, tutarlılık olayı için anlamadan, dinlemeden de ön yargıyla bakılmamalı demek istiyorum. umarım anlatabilmişimdir.
regina george'un alacağı versus.
Çok güzel veya çok tatlı olabilir. Ancak bu sadece görüntüden ibaret de olabilir. Yani konuşmaya başlayınca eğer boş kalıyorsa sana hitap etmiyorsa erkek veya kız farketmeksizin güzellik de bir yerde bitebiliyor. Güzel ve tatlı olup, boş değilse ancak egosundan yanına yaklaşılmıyorsa bana göre yine boştur. Çünkü daha insan olmanın evrimini tamamlayamamıştır. Güzel bir kalp, iyi huy, hoşgörü, samimiyet, alçakgönüllülük fiziksel güzelliği tamamlar ve ballı kaymak olur. Tabii bulabilene...
Ikisi de olmadıgım icin beni ilgilendirmeyen versus.
Kendi aranızda tartısıp karar verin.
zeki ve idealist kız nerde ama.
ikisi de diğeri olmadan bir hiçtir.
Heteroseksüel olduğum için ilgilenmediğim versus.
Memeleri büyük olan kazanır.
Çok tatlı kız.
Guzellik carpar, tatlilik sinsidir, zeka icine isler, seksilik ceker.

Seksilik fitratta degil beyindedir. Insanin beyni seksi olsun her kapi acilir, seksi beyin yaratici beyindir, dunya seks satiyor, demekki marifet zeka ile seksin bilesiminde.

Seksiligi ciplaklik, transparanlik, dekolte ile ortusturenler elbette ki yaydigi auranin kaynaginin beyin oldugunu bilmezler...
seçmesi oldukça zor bir versus. o yüzden ek veriye ihtiyacımız var. göğüs ölçülerini alabilir miyiz? ondan sonra daha net bir tercihte bulunabileceğimizi düşünüyoruz.
nefes alıyor olanın kazanacağı versustur.

görsel
çok güzel kız güzelliğini çevresinden dolayı anlamış kızdır. ama tatlı kız öyle mi bi şüphe sürekli. şüphe her zaman iyidir
Aramakla bulunmaz lakin bulanlar hep arayanlardır.

Edit: Yok bu o değildi. Yanlış geldim.
güncel Önemli Başlıklar