bugün

Kuba gibiyim kendi kendime yet
Abisi senin nedir bu davan çoluk çoçukla bizede bir anlatsana.
Çocuklarla alıp vermediğiniz nedir gece gece? Sen samimiyetsiz bulursun konuşmazsın tamam da milletten size ne? Mesela benim mesleğim bu? Düşün bak hayatım bunun üzerine kurulu. Ayrıca azıcık çocuklarla yakınlaşsak biliyorum ki hepimiz daha iyi insanlar olacağız.
ağzını çemçük gibi yapıp mıyır mıyır konuşmadığı sürece olmayan samimiyetsizliktir. lan 40 yaşında insanlar falan yapıyor bunu.. buna karşıyım ben işte çocuklarda garibim "ne diyor lan bu tatar ramazan" der gibi bakıyorlar öyle tepkisizce..
- ne olacaksın buyunce.
+ doktor olcam. Insanları iyi edecem.
+ sikimi doktor olursun. Olsan nah para için özel yer acarsin.
En fazla özel bir şirkette küçük bir iste calisirsin.

- ne istiyorsun karne hediyesi.
+ polis arabası ışıklı olsun .
- götüme bak sen polis arabası istiyormuş. Satılık mi onlar nasıl alınacak. Adamın gotunden kan alırlar kan.

Oğlum bu nedir ya . Cidden böyle mi sohbet ediyonuz.
Çocuğun ağzından laf almaya çalışan dedikoducu teyzelerden değilse gayet samimidir.
ulan bir cocuk kadar durust, bir cocuk kadar cesaretli, bir cocuk kadar masum olmadiginiz icin kiskanip durursunuz guzelim cocuklari. ya da kendi cocuklugunuz cok kotu hatiralarla dolu.
cocuklar allahin bizlere hediyesidir. dunyaya gonderilmis nurdur onlar. hepsi birer melektir. allahim her birini kotuluklerden korusun, esirgesin.
amin!