bugün

kocanın isyan etmesine sebep olan türk kadını.

- 9 ay karnımda taşıdım ben bu çocuğu !!
+ seni 9 ay kim taşıdı lan sürtük !!
(bkz: haklı galibiyet)
çocuk yapıp baba olunca, kutsal hatununa "götü kalktı!" diyebilecek kadar yavşak olan türk erkeğine az bile yapan türk kızıdır.
göt ile yer arasındaki kot farkı daha nişanlılık döneminde açılmaya başlar. hele gerdek akabinde saten geceliğini giyip de mutfağa girdimiydi erkek tarafının vay haline. o andan itibaren, bir zamanlar aşk böceği, seks kelebeği olan masuk kız gider yerine otoriter bir kadın gelir. çaresi belli. doğru insanı bulmadan evlenme.
2 çocuk daha yaparsa götünü yerden kaldıramayacak kızdır.
eşini hamile bırakınca "erkek olacak benim oğlum" diye gururlanan ve kız çocuğu olacağı haberini alınca eşini döven erkekten katbekat daha delikanlı kızdır.
cocuk dogurunca götü kalkan türk kızı.
sadece yemek bilen beyinsiz türk kızı
gencken sevisen evlenince durulan namussuz türk kızı
evlenince göt büyüten türk kızı
vs..

hee sanarsın ki bütün türk erkekleri yabancı kadınlarla birlikte oluyor, pasazademiz gelip ülkesindekilere laf atıyor..
bi ayna karsısına gecsin de kendisine baksın bu erkekler. bi taraflarını büyütmek icin cırpınıp duran o begenmedikleri kadınlar değil sonucta. imzayı attırır attırmaz, evinde cocugunu büyüten o caanım kadını bırakıp da bes para etmez kadınlarla kendisini tatmin eden, bununla da övünen, en azından bu zihniyetteki türk erkekleri sizi.

(bkz: öyle genellemeye böyle genelleme)
(bkz: kızı)
yok yahu koskoca kadın olmuş o artık.
türk insanının anneye duyduğu saygı işte bu dedirten başlık.

(bkz: ayakta alkışlanası uuserler)
en kabul edilebilir göt kalkmasını yaşamış ve yaşıyor olan insandır o. helali hoş olsun.
bu kızların çoğu,babalardan daha fazla fedakarlık yapar ve götünün kalkmasına neden olan çocuk için her şeyini ortaya koyar,o çocuk her şeyden ötedir artık o götü kalkan kız için.sonuna kadar da haklıdır.ki ben götü kalkanını daha görmedim,hepsi de gayet mütevazıdır.gerçekten böyle düşünen varsa dönsün kendi götüne baksın.evet.
Tanim: Turk kadinina bok atmak icin anneligi ve haliyle annelerini bile kullanabilecek kadar dusmus zavalli nasipsizlerden cok daha iyilerine layik olan turk kizidir.

--cok fena forum chat tarzi entry girecem spoiler'i--
"Biyikli, koca gotlu, yerden bitme, bok renkli" dediniz; "sizinle paylastigimiz genetik mirasin agzina sicilasi bir cilvesidir, ne yapalim elin rus orospulari bizden guzelse, dunyaya gelmeden once bize sorulacak olsaydi biz de uzun bacak, sari sac mavi goz isterdik" dedik.

"vermez, sevismeyi bilmez, vermez, soguktur, vermez, guzel olmadigi halde nazlanir, vermez, entrikacidir, vermez, verir ama bana vermez" dediniz; kulturumuzun ikiyuzlulugu bizi katatonik ve gergin yapiyor, mutsuz ve urkegiz, ne yapsak yaranamiyoruz size" dedik oturduk.

ama anneligimize laf ederseniz, evlatlarimizi kullandigimizi, egomuza kurban ettigimizi soylerseniz; ne diyelim butun analarin emegi burnunuzdan fitil fitil gelsin, iki dunyada sirtinizin uzerinde odeyin o analarinizin haklarini, allah bin turlu belanizi versin. S.tirin gidin, rusya'ya mi gidiyorsunuz, baltik'a mi cikiyorsunuz, gidin babasini bilmedigi cocugunu babuska'sina emanet edip erkek kovalayan orospulara anne diyin, umutlarini hayallerini pisletmeyin guzelim annelerimizin...
--cok fena forum chat tarzi entry girecem spoiler'i--
binlerce sebepten sadece biri olan türk kızının götünün kalkması durumudur.
güncel Önemli Başlıklar