bugün

simpsons izlerken -çizgi film mi izliyorsun? diyen cahil kişidir.. onun için ingilizce dinlemek gereksizdir. üstelik simpsons konusunda da cahildir. sadece çocukların izlemediğini bilmez. aynı kişi, kadınların doğum yapacakları yerin ev olması gerektiğini savunur. her şeyin doğal olanının en iyi olduğunu düşünür, hatta bu konuda gerekçesi de 'eskiden kadınlar tarlada doğum yaptıktan sonra hemen çalışmaya devam ederlermiş' olur.. aynı kişi ikiz kulelerin gerçek bir saldırı olmadığını, sırf petrol kaynaklarına ulaşmak için amerikanın kendi ikiz kulelerini kendisinin vurdurduğuna da inanır.. *
aynı zamanda south park ve family guy'dan da haberi olmayan cahildir.
ayrıca aynı kişi kot pantolon giyen kızların orospuluğa daha eğilimli olduğunu düşünür. o kişiye göre dizüstü etekle gezen bir kadın tecavüzü haketmiştir.
Simpsons, Family Guy gibi dizileri Amerikan propagandası olarak bellemiş bir insandır.

O değil, bunlar dışında çizgi filmleri izlemeyi çok severim. Anlamadığım şey neden "Neden çocuk gibi çizgi film izliyorsun" tepkisi. Bazı çizgi filmlerdeki esprileri çocuk aklıyla anlayamazken şimdi izlediğimde "Adamlar cidden düşünmüş, nasıl ince bir espri" dediğim oluyor.

Bu tür insan en tehlikeli insandır.
malesef komplo teorisi konusunda haklılık payı olabilecek cahildir.

bu konuda çok ciddi araştırmalar ve kanıtlar vardır.

(bkz: loose change)
(bkz: alın bunu soğuk sularda kırbaçlayın)
kaldı ki çizgi film izlenmesi çok normal bişeydir. simpsons haricinde de sünger bob u izlerim hem de bayılırım. sünger bob u ve çizgi filmi sevmeyen kişi içindeki çocuğu öldürmüştür.
mesela sen death note izliyorsun kurtlar vadisi izleyen bir gerizekalı seninle dalga geçtiğini sanıyor.
onun ne zevk verici bişey olduğunu bilmez. kaç yaşında kız oldum hala 5 yaşında çocuk gibi babamla oturur çizgi film izleriz. onun için cahildir.
one piece izlerken maruz kaldığım berbat durum. one piece'e ne o lan hala çocuk gibi çizgi film mi izliyon diyen adam aynı zamanda simpsonsı da türklere hakaret ediyo olum niye izliyon diyerek kendi kafasında çözmüştür.
a)o adam asla one piece kadar eğlenceli ve simpsons kadar da komik olamayacağı için hiç bişey denmez ona. adanalıya devam etsin o. eğlenceyi anlayışı budur.
b)ben izleyip gülerken o da bigün gizli gizli izleyip d'oh nidasına anlayamadığı için gülmemesini benim espri anlayışsızlığıma bağlar
c)benim espri anlayışsızlığıma bağlamaya çalıştığı düşünceleri biraz daha insan olabilse kendisinin kıskançlıktan kuduran bi cahil olduğunu ona gösterecektir.
(bkz: bu adam benim babam) *
sponge bob mutluluğunu bilemeyen insanların verdiği genel tepkiye 'merhaba' de.