bugün

Her kız makyaj yapmayı öğrendiği içindir.
Gerçek değil, yalan. Beni görmediniz. B)
Daha 20’li yaşlarda boyanıp çıkıyorlar çok üzülüyorum.. ne zaman ofisten ayrılıp telefon görüşmesi yapmak için dışarı çıksam birisi florasan gibi parlıyor, birisi farları açık geziyor, birisi ise kirece bulamış gibi..

Öğh gerçekten..
Şu boya badana işini bir ben öğrenemedim galiba.
bu makyajı bulana beddua ediyorum. tabi çirkin kız kalmaz bas kapatıcı fondotani sıva alçısı üzeri çift kat saten alçısı gibi, rimel, kaş kalemi, ruj muj. fotoya bakıyorum kamera filtreside sağolsun üff lan bu kızda ne diyorum zayıf genç güzel video ya bakınca odane ben şok bildiğin gün teyzesi bıyıklı felan. bu yüzden kaç kızı reddettim arkadaş çevrem bana mal diyo biz bir tane bulamazken sen reddediyon görüşmeye gitmiyorsun diyorlar. salak bunlar kese kağdı mı giyip yatacak hep ya da doggy mi yapacaz hep. zaten kovam suyum süngerim hazır kızı istemeden yüzünü yıkayacam aga yoksa ağır hasarlı arabayı pasta cila yapan çakal galeriler gibi iteleler kızı. abi güzellik geçici ruha bak felan bunu bence çirkinler uydurmuş ruhta bir yere kadar bende ruhuna bakıyım diyorum ama olmuyor kendi mi kandıramıyorum. ha manken gibi kızlarıda reddettim ayrı bir mal olabilirim. benimkisi fazla talepten saçmalama toto kalkıklığı. siz yinede ruha bakın bir derim. aşk olmassa sıkıntı yoksa en çirkin bile dünya güzeli gelir.
güncel Önemli Başlıklar