bugün

Fiziksel özelliği dikkate almadan bir insanla beraber olmaktır.

Edit: troll değil bir şey değil niye bu kadar eksilendi bu? 5 saniyede 4 eksi. Çirkin ama iyi, zeki bir kızla beraberdim başlık açtım. Allah allah ya...
iç güzellik ömür boyudur, dis guzellik ise en fazla 20 yıl.
Benim dışımdaki erkeklerle sevgili olan kızların içinde bulunduğu durumdur.
Onu bile bulamayanlarda vardır.
(bkz: ben)
benim hatun özle. tam 30 senedir beni görüyor zavallı.
Kafan gayet rahat olur. Kadın için de erkek için de. Mesela makyaj yapmadığına rastlarsın yakışmıyor, kötü olmuş gibi düşünceler kafanda yer etmez ya da er kişi o gün dağınık bir haldedir fiziki görünüşüne takmazsın, ruhunun derinliklerine inersin. Hayalkırıklığı gibi bir durum olmaz çünkü güzelliği için onun yanında değilsindir ,sevdiğin için yanındasındır. Zaten gerçekten seviyorsan varsın herkese çirkin olsun, sana en güzelidir.
içi çirkinse sıkıntı büyük.
Muhtemelen fiziği güzeldir.

Degilse dünya ahiret bacımdır.
Kafa rahat olur, yapmayı düşündüğüm şey.
Ruhu çirkin insan sayısı o kadar fazla ki fiziksel çirkinlik bunun yanında bir hiçtir. Çoğu böyle düşünür ama iş icraata gelince kimse ambalajı beğenmeden içini merak etmez. Bu da ayrı bi ikiyüzlülüktür.
cirkinlik insanda degil bakan gozlerdedir.
Bilmem fark ettiniz mi ama Nedense, önemli olan iç güzelliği yeeeağğ, kalp çirkin olmasın yeter reröreö diyenlerin de aradığı sevgili kriteri barbara palvin/francisco lachowski falan oluyor.

Arkadaşlar lütfen kendimizi kandırmayalım, hepimiz şekilci canlılarız. Kabul edelim ki dışını sevmediğimiz insanın içini de merak etmiyoruz.

Ha ama sosyal mecralarda önce konuşma fırsatı yaratılırsa, fikir alışverişi, düşünce aktarımı oluşursa belki dış görünüşü daha göze batmayabilir ama onun haricinde sosyal yaşamlarımızda nasıl önyargılı olduğumuzu da inkar etmeyelim şimdi.
Burda da duyar kasmayın, samimiyetsizsiniz çünkü.
Ya şimdi çirkin de olsa güzel bir yanını yaratmalıdır. Makyaj mı yapıyorsun spor squad mı yapıyorsun, giyim kuşam mı yapıyorsun ne yapıyorsan yap ama hoşuma gidecek bir fiziksel güzellik oluştur. Benim için bu fedakarlığı yapamayacak kişi zaten beni sevmiyordur. Kendindeki eksikliği görüp kapatmaya çalışan bir kızın tatlı çabasını kırmak ne mümkündür. Yeter ki ya yüzü ya fiziği güzel olsun. Bu ikisinden biri şart birader.
(bkz: hayattaki şansım)
Çirkin değil gayet iyi ortalama seviyede bir sevgilim vardı. Başlarda Buluşacağımız bir gün kuaföre gittim fön çektirmek için. Kuafördeki kızlar beni çok beğendi acayip övgüler falan filan. Sevgilin var mı dediler. var, işte onla buluşmaya gideceğim şimdi dedim. Hani bir fotoğrafını göster diye tutturdular. Ben de ikimizin bir resmi vardı onu gösterdim. Ve tepkiler aynen şu.

Suratı bozup, hııııııı, sessizlik, iyi... ama sen daha iyisin yaaa.

Acayip moralim bozulmuştu. Benzer tepkiyi başka arkadaşlarım da vermişti. insan ister istemez irrite oluyor.

Kısaca siz başkalarına çirkin gelen birini beğenip sevebilirsiniz ama bir süre sonra toplum baskısı sizi üzebilir.
ilk izlenim bir sonraki yaklaşımınızı etkiler. Güzel ile arayı sıcak tutarken, bakımsız ile sınırlarınız keskindir.
Sır gibi saklamayı gerektirir.hatta bir zaman sonra bu tiple anne babamın karşısına çıkamaz diyip ayrılırsınız.
Hayır işidir...
sana güzel geliyorsa gerisi faso fiso. her şeyin güzellik olmadığını anladığınız an zaten çok mutlu olacağız.
Çirkin kızlardaki sempatiklik güzel kızlarda yok. Güzeller kendini beğenmiş oluyor. istisnalar olmakla birlikte, fazla güzelse zeka da geriliyor zaten. Tercihim çirkin kızlardır. Sempatik ve zeki olanlarından elbette.
olunabilir neden olunmasın illa yüz güzelliği iyi mi olmalı yani.
tamamen ne zaman fark edildiğiyle alakalı bi' durumdur.

farkına varıldığında hala sevgiliyseniz -rağmen- ne ala. genelde ayrıldıktan sonra fark ediliyor da.
Sevgilinin iyisi kötüsü olmaz. Be yahu Bu ne ayaktır.veyahut:
Sabah birası yerine sabah votkası ve ya sabah rakısı ilave etmesi gereken insan.
tanrıya çirk koşmak. her sabah 5.30 koşarım.
Erkeği hayata kusturur.