bugün

kütük gibi şeyleri var.
Memleketimizin "nigga"ları.
aksanları muhteşem canlılar.
muhabbetleri iyi olan güzel kızlar. çok da çalışkan olurlar. laf dinlerler.
Genellikle balık etli ve azgın olurlar benim çingene bir sevgilim var beni her gün zevkin doruklarına çıkarıyor hatta dün benim manita aşkım amcam öldü bize gel dedi birlikte banyo yaptık neyse sizlerede tavsiye ederim beyler çingene kızlarına hucum edin aklınız varsa normal kızların tribini çekmeyin.
Bu enrtydeki kişi olay ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür.
Benim gördüğüm çingene kızları tombul,ağzı bozuk, kirli ve dizine kadar düşen memelere sahipti. Bu kız hangi fantaziden fırlama bilemedim Hee bu arada o kadar güzelse bir yolunu bul ve banyoya sok.
%94.8'i tiktok kullanıyor.
tamamı esmer değil, ki balkanlarda kırlarda rengarenk giyinip saçına çiçek takan tipler görürseniz emin olabilirsiniz.
allah her topluluğa, güzelleri dengeli bir şekilde dağıtıyor, herhalde.
hiç olmadık yerde insanın karşısına çıkan saygı duyulası güzellikler var.
bazen konya nın bozkırında bir moğol prensesi, bazen kentin varoşlarında bir avrupa saraylısı, bazen de bir çingene mahallesinde sadece onlarda görülen, sütlü çikolataya benzer ama sütlü çikolatayla anlatılamaycak bir renkte olan insanlar görülüebiliyor.

hepsine saygılar.
güzellik allah ın bazı insanlara yaptığı torpildir.
Son 10 yilda evrim geçirdi bir çogu eskiye göre bariz farklilar daha tertipli daha düzenli daha egitimliler ama daha çok yollari var.
sözlük'te bolca var diyorlar, umarım yanlıştır.
çok patavatsız kızlardır. utanma duyguları pek yoktur ortalık yerde bağırır çağırırlar, oynarlar. bazıları acayip güzel olur ama sesini duyduğunuzda soğuyabiliyorsunuz. ağızlarını yaya yaya yüksek sesle konuşurlar.
Bu arkadaşların en dikkat çekici özelliği hiç beklemediğiniz anda orasından burasından para çıkartmasıdır.
hepsi cok seksidir. kavruk tenleriyle beni cezbederler.
genelde 14-15 yaşlarında evlendirilir bunlar.
Muhabbet etmesi keyiflidir. Kafaları hep güzeldir.
görsel
çingene kızları deyince tahayyülünüz cennet mahallesi olmasın. ispanyasın katalan bölgesindeki köylere yolunuz düşerse göreceğiniz güzellikler karşısında "silkerler victorias secret'ı bile dersiniz.
Meme olarak doğup diğer organları daha sonra meydana gelen kız kişisi.
kavga edene kadar iyilerdir aslında.
Türkiye'dekileri kapkara.
güncel Önemli Başlıklar