bugün

Yıllarca kıymalı yemişiz aw.
Tuzlu suda yıkanmasına gerek yok sadece su ile yıkansa yine çıkar. Varsa üstünde böcek sinek -ki olur-çıkması normal.
Pazardan ya da marketten alınan meyve sebzeyi yıkamadan yediğinizi söylemeyin bana!
Çileğin sapini kesmeden birde iyice yikamadan yiyen varsa zaten o bocekler onlara girsin amk.
Klasik instagram zırvası. Videonun tiktok üzerinden paylaşılması bunu kanıtlar nitelikte.
Evde çilek vardı dayanamadım denedim canlı manlı yok.
tek göremeyen ben miyim diye merak ettiğim böceklerdir.
Bizim okulun yemekhanesinde solucan çıkmıştı herkes ıyy falan demişti sonra ertesi gün herkes yine yemekhane sırasındaydık. Bu da geçer, yine çilek yeriz.
Ne izledim ben şimdi??bir b*k göremeyen bir ben miyim ?
ilk çilek aldığımda yapmak istediğim deney. ulan eğer böcek möcek çıkmazsa cimere yazarım. küçük orospu! pardon, şimdiden sinirlendim.
Geç kaldınız yine. dalgası geçildi bitti kız çıktı karantinada sıkılıyodum öylesine yaptım gerçek değil dedi kapandı konu.
bu böcekler organik çileklerden çıkar çıkarsa. türkiye'de satılanlar son derece ilaçlı ve inorganik olduğu için endişe etmenize herhangi bir mahal yok. zira böcek yaşayamacak kadar zehirli.
Silifke çileğinde olmayan böcektir.
Bahçe de koparıp yıkamadan yediğim çileklerdir.
Öpüşürken, ağızdan ağıza kaç milyon bakteri transferi olduğunu bilseniz benim gibi yıkamadan yersiniz çileği.
ilk kimin aklına geldi çileği tuzlu suya atıp video çekmek. yiyin proteindir birşey olmaz.
görsel

(bkz: Tiktok kullanan herkes itlaf edilmelidir)
güncel Önemli Başlıklar