bugün

yarın başka bir şeye kanacaklar.
yeni acacağım sistemde toplayıp ceplerindeki son kuruşlarını almayı planlıyorum.

(bkz: para bank)
devlet sanal soğuk su ikram edecek.
Yakında fadıl yeni bir inşaata başlar, üzülmesinler.
(bkz: sikildiğiyle kalmak)
Biraz da avukatlar hüpletecek sonra gümletecek.
Bir süre sonra ortaya çıkacak keriz silkeleme projesine kadar üzülecekler ve o proje ile umutları yeşerecek yeniden silkenelecekler ve bu kısır döngü halinde devam edecek ta ki insanımız akıllanana kadar.
yeni domalacak birini bulacaklar, aptal obezin teki bile biraz düşünüp kolayca kendisinden daha aptalları dolandırabildiğine göre daha çok keriz silken tipler türer.
edit: tombiğin 521 milyon dolar serveti varmış.
(bkz: bir bardak soğuk su)
fadıl yeni bir projeyle ortaya çıkana kadar

paralarını biriktirsinler.

çoğu akabeli olduğu için

akabe gerekli yardımları yapar.
ona buna kanan koyunların kime oy verecekleri belli makarnayı yakıp kömürü yiyecekler gene.
Parasıyla hayal kuran kerizler. işin ilginç yani kimse onlara üzülmüyor.
Lan birinden borç istesem vermez ama götürür görmediği tavuğun yumurtasına basar parayı
Kurucusu olacak tüysüz dombilinin resimlerini gördükçe daha çok gülüyorum bu kerizlere. Lan ben kahvede oyun oynarken tuvalet ihtiyacı için kalkacağımda bu dombiliye güvenip iki dakikalığına elimi bile teslim etmem onu bile batırır bu. Siz nasıl güvenip paranızı teslim ettiniz amk. Keriz canım bunlar ultra premium keriz üstelik. Çiftliklerde kalan hayvanlar sucuk yapılıp kerizlik nişanesi olarak takılmalı bunlara bence sonuna kadar hak ediyorlar.
Sağlık olsun diyip geçmek gerekiyor , yapılabilecek bir durum yok.
zamanında ülkenin resmi anlı şanlı bankaları battığında ne olduysa o olacak... Bir bardak ve şoktan 25 kuruşluk gürpınar su...
bunlar öyle öküzdür ki 3 gün sonra başka dalga çıksın. hemen onun üzerine atlar bu öküzler.

göt sebil olmuş. onune gelen sokar bunlara.

çiftlikbank2 yi kurun. bin tane salak gelir para yatırır gene..
https://www.google.com.tr...cilar-turedi-2286829/amp/

Döngü içerisinde dolandırıcı olur ya da açlıktan ölürler diye düşünüyorum. Yanıtlarını Aziz Nesin Zübük eserinde verdiği sorudur.
https://www.birgun.net/am...__twitter_impression=true

Yemin ediyorum bunlarda ske sürülecek akıl yok ya. Sjdjsjshajsalşqa .
10 sene sonra başkası kandıracak.