bugün

biraz zordur. hem de 1.87 boyla beraber çekik gözlü olmak, enteresandır. istanbul'da, ayasofya'nın önünde beklerken japon(veya çinli) bir turistin uzaktan sizi görüp yanınıza kadar gelmesi ve konuşmanızı duyup gitmesini sağlar. ufak çocuklar sizi gördüğünde 'sen japondan mı geldin?' diye saçma sapan sorular sorar, 'çinli abi' gibi bi tanım getirirler size. gariptir.
(bkz: 187 boyunda ve çekik gözlüyüm)
(bkz: taliplerimi bekliyorum)
japonlar ve çinlilerle ilgili tüm lakapları takarlar size.kendimden biliyorum.
zeytinburnu çocuğu olup derici olması muhtemeldir. cem yılmaz o hataya bi'kez düştü biz düşmeyelim. *
göz mevzusunda mühim olan boydur. gözler ister dik olsun ister yuvarlak bu durum boyun 187 cmden yukarıysa fark edilir.
gözlük takılmadığında kendiliğinden oluşan durumdur.
bugünlerde olunmaması gereken.

bu türk aşırı milliyetçilerinin zeka seviyesi henüz dünyada birkaç tane çekik gözlü ırkın olduğunu anlamayacak kadar geri. evrimleşsinler sonra olun.
sürekli kazakmisin ? tatarmisin sorularina maruz kalmaktir.
Azıcık ucundan sahip olduğum özellik.

Bazı kızlar seviyor
Amcamin gözleri cekik ve kuzenimin gozleri de cekik. Ama, babamin gozler cekil degil haliyle benimkiler de cekik degil. Selanik türklerindeniz ve bu cekik gözlülügümüz bana balkan topraklarinda türk olarak kalabilmisligimizin bi kaniti gibi geliyo. Evet, kanit.
Dahil Olmak istediğim grup, düşünsene gülünce kaybolan gözler...
en iyi cedric adlı küçük çizgi karakter arkadaşımızın anlayacağı meseleler. * *
Ben ben ben ben ben yine ben.
sahip olduğumdur. güldüğüm zaman gözlerim neredeyse görünmüyor. *
genel itibariyle ailemde çekik gözlü.

yerleşik hayata geç geçmenin faydalarından birisi, saf kalmaktır.

öteki toros türkmenlerine buradan selam ederim. *
Tatlı bişey.
bende de olmasını istediğim özellik.

çekik gözlü olmak çok güzel bir şey yaa

bu özelliğe sahip olan
erkekler çok çok çok çok
çok çok daha yakışıklı,
kızlar da çok çok çok çok güzel oluyor

niye ben öyle değilim!?
Arkadaşlar arasında Koreli olarak anılmama sebep olan durum.
Beyaz olmadıkça tamamı göz olsa ne olur?

Olmaz tabi. Beyaz olmalı. Gunhasiz olmalı.
Zor iş. Ağlayınca bir de sabah uyanınca görme alanım baya daralıyor. Patronunuz bile anime diye dalga gecebiliyor. Küçükken de "jopon, çinli" diye dalga geçerlerdi. Yıldım bu tatarlıktan!
çizik göz diyorum ben ona. çizik çizik. bayılıyorum.
Olası bir Türkistan meselesinde Çin'li sanılıp ülkücülerden dayak yiyeceğine delalet eder.
Gülerken çok samimi ve sempatik olduklarını itiraf etmek gerekir.
(bkz: o değildir)
benimde içinde bulunduğum durumdur.

gülerken göz kayboluyor, evet.
benim ünv. mal bir arkadaşım vardı kız gözleri çekik gülünce sevimli oluyorum sanıp ota çöpe gülerdi yok yani olmuyordu.