bugün

Ben milli takımın kazanarak bazılarına hatta bazılarının agababalarına kadar boru döşeyeceğini düşünüyorum.
"çek cumhuriyeti'nin türkiye'ye döşeyeceği boru" başlığını açan aklı evvel zatızevat, bu topraklarda doğup, büyüdüyse ve halen bu topraklarda yaşıyorsa, yazıklar olsun!.. bile demeden, yalnızca, kendi ülke takımının başarısızlığını ummak, daha ileriye giderek istemek, nasıl bir ruh halinin sonucudur? diye sorabiliyorum.
şampiyonalar türkiyesiz tatsız, tuzsuz oluyor. o yüzden bu gece %100 milli takımımızı destekliyorum ama bu sene süper ligde hiç top oynanmıyor ki. zor mu zor ama sözlükte ki ak gençligin şükür namazları, mhp lilerin duaları sayesinde olabilir.

edit: biz daha tanrıyla kontağa geçmedik.
Vatan haini kopek kayniyor memleket .
Ne oldu? "Tut şunun ucunu döşeyelim abi.", demeyiz biz. içimizdeki hainler yardım etmese de, köstek de olsa, boruyu Hollanda'dan başlar, Doğu avrupa'nın sonuna kadar bööööööööyyyyyle döşeriz... Döşenenler düşünsün ve hainlik, iyi haslet değildir, öğrensin. Haaa, döşemeyi, erkek egemen zihniyetin bu çirkin sözcüklerine indirgeyenlerin düzeyine düşerek yaptığım için, kendimden özür diliyorum.
Hoş olmayan bir kullanımdır. Bu tip kullanımlar üzücü ve yanlıştır. Tasvip etmiyoruz.
21 haziran sali gunu dosenecek boru.

ceklerin de ispanyollar gibi en az uc tane atmasini bekliyorum.
Koyacaklar Türklere.
benim iddiam değildir, istatistikler bunu söylüyor. türkiye'nin diğer iki maçındaki durum bunu gösteriyor.

sıfır çekişiniz şimdiden kutlu olsun.
güncel Önemli Başlıklar