bugün

(bkz: öyle derlerse de meçhuldür)
Şekerli çay, çay değil şerbettir. Mide bulandırır.
Çay kaşığı görünce istemsizce gelen bir yerlere doğru fırlatma hissi de hep bu çayın orijinal tadından işte.
belki doğrudur. ama en sinir olduğum şey şu, daha düne kadar bardağın yarısından çoğunu şekerle dolduranların "yav çaya şeker atmak ne banal şey, şunu şekersiz içmeyi sen de denesene" türünden kafa ütülemeleridir.
Çay bu arada şekersiz içilir şekerli içerim diyen de ne bileyim bir de atıyorlar 4-5 tane deli oluyorum.
Eskiden inanmazdım altı yedi senedir tadına vardığım için söylüyorum şekersiz her şeyin adına varıyorsunuz hem çayda hem kahvede şekersiz efsoo.
Etin asıl tadının tuzsuz çıkması gibi bir şeydir. Kişiden kişiye göre değişir falan filan.
Not: şekersiz spor.
çay şekersiz içilmez. demli çayın esas tadı tek şekerli çıkar. şekersiz çay içenlerin tad alıcı hücreleri ya ölmüştür ya da hiç var olmamıştır.
Şekersiz daha sağlıklı ama içemiyorum.
Çay şekersiz içilmeli,
Bunun doğruluğu ancak şekersiz içmeye başlayıp birkaç gün sonra şekerli çay içince anlaşılır,
Benim başıma gelen buydu,
Öylesine şekersiz içmeye başladım, birkaç gün sonra demli çay tek şeker attım ve içemedim, tadı şerbet gibi geldi, sadece şekerin tadını alabildim.
Çay şekersiz içilmez diyene de saygı duyarım, herkesin kendi zevki var.
Erkek adam çayı şekersiz içer.
bir de bunlar türedi çayı şekersiz içenler örgütü. abi çay a şeker atarsın olmadı ağzına şeker alırsın öyle içersin. bunlar yakında baklavanın tadı şekersiz çıkar da derler.
Çayı şekerli içen adam çok afedersiniz babet çorap da giyer, içlik de giyer.

Adam dedim ya pardon.
çaya şeker katınca şekerli sıcak suya dönüşür. Bu sebeple çaya şeker katmassanız o çaydır.
o yüzden şekerli içiyorum ya.
şekersiz çay zehir gibi geliyor hele ki sabahları.
Şekersiz çaya alışınca şekerlisi pekmez gibi geliyor.