bugün

Genelde diyet teki insanlar yapar. Diyeti bıraksalar dahi bu şekilde alıştıklarından şekersiz içmeye devam ederler.
Saglikli.

Ama hava atilmasini gerektirecek birsey yok.
çayı şekersiz içen yazarların bu olaya nasıl başladıkları sorusudur.

öğrenci evinde kalırken sık sık şeker biterdi. hatta uzun bir zaman alınmadığı olurdu.
ben de yokluktan şekersiz içmeye başladım. sonra alışınca şekerliye dönemedim.
Merak ederek 1 kere demedim kötü gelmedi sanırım damak tadım değişmiş bidahada şeker kullanmadım hatta tavsiye ediyorum ama o günden sonra şekerli içemedim midem almıyor.
ilk bardakta biraz zorlandım tabii, ama üç bardaktan sonra kendi kendine diyorsun ki ulan çay buymuş.
(bkz: #29267886)
sekerli ictigimi hatirlamam.
Çay kaliteli ve aromalıysa şekere gerek yoktur. Ben normal çayı az şekerli içerim, ama bergamotlu kaliteli bir çay ise (evdeki öyle) ozaman şekersiz.
en az 2 tatlı kaşığı şekerli çay içen ben, sırf arkadaşım şekersiz içiyor diye merak ettim ve denemeye başladım.

4 yıl falan oldu, şimdi tek küp şeker bile aşırı tatlı geliyor.

sebebi pkk nın şerefsiz olmasıdır. anca arkadan, pusuyla öldürürler.
Annemde şeker hastalığı çıktığı zaman.
şeker sadece çay da değil, her yerde. cola'da, bisküvide, çikolatada.

cocacola zero ile normal cocacola'nın tadının farkını farkettim ve şekerim ne menem bişey olduğunu anladım. hayatımda şeker içeren herşeyi çıkardım.
Şekersiz 14 gün geçirin ve sonrası yeni ve mutlu hayatıza başlayın inanın çok daha sağlıklı ve dinç bir insan olacaksınız.
farklı görünme çabasıdır. çay şekersiz içilmez.
şeker hastası olduğumdam mütevellit yaşadığım hede. ama dulcarylde aynı işi görüyor.
Cool görünmek için de yapılabilir. Hele ki insanların benimkine şeker atma bilmiyor musun şekersiz içiyorum diyişi yok muu.. ulan alıcan bardağı kafasında kıracan aq çocuğunun.
insanın ağzını bozan bir eylem.
kesinlikle içemem, en az 3 şeker.
Şekerim, tuzum yok çok şükür. Onlar yerine sigara ve zift gibi kahvem var. Denge insanıyım ben. Kendime zarar vermem lazım.
Olmasi gerekendir.
siyah beyaz bir filmdir, ama keyifsiz olanından.
çaya şeker atmak benzine su katmak gibi bana göre.

öyle alıştık çocukluktan, öyle gidiyor...

saygılar sunuyorum azizim...
Şekerliymiş gibi içmek. (bkz: tatlandırıcı)
Gerçek çay şekersiz içilendir. türkiye'de şeker kötü olan çayın tadını kapatmak için kullanılıyor. şekerli çay içiyor olabilirsiniz. bunu gittikçe azalan oranda içtiğinizde çayın tadını almaya başlayacaksınız.
ballı ve limonlu içmektir.
Çayı şekersiz içen her insan gibi benim de yaptığım şekerli içen insanlara "ayyy o ne şerbet iç daha iyi" cümlesini söylemeyi gerektirir.