bugün

Artistlik değil de sağlıklı olandır.kafelere gittiğimde de iade ederim Şekerleri.alışkanlıkla alakalı.
Genelde ergenlerin yaptığı bir durumdur. Ancak çayı şekersiz tüketmek sağlık için önemlidir. Siz artistlere bakmayın. Şekersiz için. Sigaraya da artistliğine başlayanlar var. Artist işte boş adam.
zengin itemi olma yolunda ilerlemektedir. eskiden genelde doktorluk mesleğini icra eden kişiler şeker kullanmazdı. biraz halkın bilinçlenmesi birazda tanımdaki artistik sebebiyle yaygınlaşmaya başlamış durumda.

ha ben atarım 3 şekerimi basarım limonu içerim çayımı, şekersiz tat vermiyor meret, hele sigarayı da bırakınca zaten boynu bükük kaldı bir de şekeri bırakırsam bitkisel hayata girerim heralde.

edit: imla.
çayı hem şekersiz hemde çaysız içmenin karizması ezer geçer.
öyle birşey mi vardı Çayı 12 yaşımdan beri şekersiz içiyorum. çok havalıyım...
iki şeker der tek geçerim.
Yasayamayacağimdir.
Çayın tadını bastırmak için şeker atıyorum ben, o derece.
Garsona " kaşığı al kardeşim " demektir.
Günde iki paket sigara içiyorum diyen veketin yaptığı artislikten bin kat daha haklı artisliktir.
vasıfsızlığın artistliği de denebilir. hayatta yaptığı en büyük işi şekersiz çay içmek olan insan artistliğidir.
evi balkonsuz, arabayı vitessiz, mısırı tuzsuz yemek gibidir. ot gibi iç işte ne artistliği.
kuzenimin yada arkadaşımın bardağına çay kaşığı koyunca utanmasalar kafama fırlatacaklar.
Evet inanması çok güç ama çayı şekersiz içiyorum. ilk zamanlar çok tatsız ve acı oluyo ama sonra alışıyorsunuz cidden. Ortamlarda felan hep şekersiz içtiğimi vurguluyorum. Çay kaşığına ve şekere ölümcül bakışlar atıyorum. Garsonu azarlıyorum kaşık getirdin al bunu götür diye. Offff aşşırı coolum aşşırı artizim ya.
Allahım şu mükemmellikten ölcem.
Ben bi artistlik göremiyorum hele onların yanında 3 şeker atınca sinir krizi geçirip şekerliği önümden alıyorlar.