bugün

Vikipedia' dan çalınan entrylerdir.
1 kelimeyi 40 harfle tıka basa yazmaya çalışmak. çok zordur çok.
son kötü oylananlarda başı çeken entrylerdir.
köprüden geçene kadar ekşi sözlük modunda takılan yazarlardır. daha sonra ise inci sözlük merhaba olur.
"Upuzun" KELiMESi ilk önce DOĞRU OLARAK YAzılan, YAZAR OLUNCA AYrı yazılmaya başlanan entrylerdir.
çaylakken noktadan önce boşluk bırakıyordum kısa entry girmek istediğimde. entry girdikten sonra nokta ile cümle arasındaki boşluk kapanıyordu.
yeni tasarımda okunabilen entrylerdir. şimdi çıkıp biz zaten bunu biliyoduk diyencekere not ben bilmiyodum şimdi öğrendim ne var yani?
abi laf olsun şu ilk 10 entry dolsun. Ne lan bu çaylaklık falan uzun entry girmem lazım kusura bakmayın saçmalıyorum. Affedin.
şuan bu yollardan geçmekteyimdir. deneyim açısından iyi güzel hoş da şu 40 karakter zor.
aman rezil olmayayım korkusuyla girilen entrylerdir. üzerinde saatlerce düşünülür, kafa patlatılır bir de bunlar yetmezmişcesine 40 karakteri geçmek için, amansız bir dolaylı anlatım mücadelesi verdikten sonra, tekrar tekrar okunarak girilen, genellikle küfür içermeyen, hanım hanımcık entrylerdir.

(bkz: şu an okumakta olduğunuz entry)
girdiğim entrylerin neden gözükmediğini google a yazarak öğrendiğim dönem ve hala içindeyim.
mesela şu an yapmakta olduğum şey. okunacağından değil de insan yazıyor işte.
Şuan bu durumda girmiş olduğum entrydir...
şuan girdiğim entrydir. bunu okuyan varsa yazar oldum demektir.
ne yazacam şimdi ben kurtulmak için yazarken ter boşalması kafandan saçma saçma cümleler kurman.
40 harfe tamamlamaya çalışan sözlük gururumuz dur.
editleyerek kısaltılabilecek entrylerdir.
hür iradenin olmadığı entrylerdir. baskı altında girilmiş olup hükümsüzdürler.
birşey yazmam gerektiği hissi ve baskısı altında klavyenin başında kelimeler ile sevişerek yazılan entryler olup yazarın entry sözcüğü nasıl yazılıyor diye üst yorumlara göz attığı entrylerdir.
Niye öyle dedin ki?
kısaca entryleri "görünmezdir" yazarsınız görülmez, ifade edemezsiniz kendinizi, kendi kendine konuşuyormuş gibi bir hissiyat oluşur.
büyük heves ve heyecanla girilir. sonra aradığında çıkmaz bile. acaba giremiyor muyum lan.
neredeyse her konuda fikri olan bir insanın bile yazarken ister istemez zorlandığı entrylerdir.
40 karakteri geçsin diye kendimi zorlayıp şiir yazmıştım bir keresinde.
Bu girdiğim üçüncü entry ( o ne öyle diyerek bi ton yazı okudum ve anlamını öğrendiğimde yıkıldım ) burada olma sebebim ise yazmayı hep sevdim ve kırgınlıklarla dolu bir gecede insanların içinde de yazabileceğimi düşünmem. Umarım yanılmam