bugün

almanya'da yaşayıp türkiye hakkında tweetler atan gurbetçi sokuk bir çomarın tespiti.
görsel

çay yerine rakı atsaymış severmişiz.

ulan sokuk.

almanya'da yaşıyorsun, merkel vatandaşlarına bir şeyler atıyor mu otobüsten?

önemli olan ülkeyi yönetenlerin vatandaşlara bir şeyler atması değil, vatandaşların dilenci gibi atılan şeylere muhtaç olmamasıdır.

zihniyete bak, zihniyetlerini sikeyim ben bunların.
cumhurbaşkanı illa bir şeyler atacak.
adamların kafasındaki cumhurbaşkanı profili bu...!

sik beyinli ampul fetöcü...
Gün geçmiyor ki yine din siyaseti yapılmasın, he kardeşim he severdik hepimiz ayyaş olduğumuzdan severiz rakıyı.
arabada bağıran dalyarak beyanı. fazla ciddiye almamak lazım yani.
klasik almancı, vergi vermez burada yaşamaz göt göt konuşur.
Evet severdik alamıyoruz çünkü. 1 litre rakı 200 küsür lira olmuş.
sıfır mantık içeren önerme. bu insanlar düşünme yetilerini de kaybetmişler artık.
(bkz: özürlü)
ulan, umarım bu bir şekilde almanyadan sınırdışı edilir de türkiye'ye dönmek zorunda kalır. ozaman bizlerde bu almancı çomar kardeşimize deriz ki: ''cennet vatana hoş geldin sevgili çomar. hayatını easy'den hardcore'a çıkardın. şimdi sende bizim gibi fakirlik sınırının altında, açlık sınırında hayatta kalmaya çalış.'' diye.

nefret ediyorum bu yurtdışında yaşayıp ta burnunu türkiye'deki olaylara sokanlara. sen git yaşadığın ülkenin siyaseti ile ilgilen türkiye'ninkiyle değil.
Ben merkel'in yerinde olsam böyle tweetler atanları tespit eder önce kafalarına çay atar sonra türkiye'ye postalardım.
Onlar öyle sevmişse demek ki. Hele bir ülkene dön de öyle konuşalım bunları. Şartlar eşitlensin de bir daha söyle rakıyı, şarabı, çayı. Uzaktan davulun sesi hoş gelir diyerek kapatıyorum konuyu.
güncel Önemli Başlıklar