bugün

Konya'da yaşanan cinayetin faili. Çay soğuk diyen emel göçer adlı vatandaş işletme sahibinin oğluyla tartışıyor. Sonra tartışma kavgaya dönüyor. Sonra bahsi geçen ruh hastası kadını öldürüyor.

Haber:

https://www.konhaber.com/...urdu_iddiasi-1596269.html

Arkadaşlar, bu aralar bütün vatandaşlar dikkatli olsun lütfen. Biz bize lazımız. Bugün sokakta (şehir adı vermeyeceğim ama çok huzurlu ve fazla sığınmacı olmayan bir ildir) iki Türk vatandaş balon yüzünden kavga etti. Biri baloncuydu evet. Baloncu abi "öldür ulan beni orospu çocuğu!" Diye höykürdü. Zor ayırdılar.

Yani demem o ki bu ara herkes patlamaya hazır bomba gibi. Hepimizin güler yüzlü ve nazik insanlarla muhatap olmaya ihtiyacımız var. Geçen gün yemek yediğim restoranın garsonuna gülümseyerek teşekkür ettim. O kadar mutlu oldu ki, "abla bu ara herkesin yüzü asık. Sen teşekkür edince tüm yorgunluğumu unuttum, Allah razı olsun" dedi. Birbirimize iyi davranmalıyız.

Bu arada unutmadan, Suriyeliler arasında uyuşturucu kullanımı (özellikle meth) çok yaygın olduğu için aşırı derecede cesur görünüyorlar ama içten içe çürüyüp gidiyorlar. Ayık gezmiyor çoğu. Video çekip millete küfür edip sonra saldırıyorlar. Bu serseri mayınlardan uzak durun. Ama ailenizi ve sevdiklerinizi korumak için de boş gezmeyin. Yıkık orospu çocuklarında bit kadar akıl yok.

Ayrıca hepimiz akıl ve beden sağlığımızı korumak zorundayız. Asla yasadışı ve sakıncalı madde kullanmayın.
Bu ara gerçekten birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Birbirimize şefkatli olmak zorundayız.

Kadını çekip vuran oç, sen adam değilsin erkek de! O kadar Delikanlıysan milletimizin namusunu savun dalyarak!
Türk gençliği, bol bol spor yapın. Savunma sporlarını öğrenin. Kendi içimizde kendi ülkemizin vatandaşlarına karşı anlayışlı ve nazik olun. Biz birbirimize sımsıkı sarılmakla mükellefiz. Ayrıca unutmayın, bu ülkenin şu an içteki düşmanı sığınmacılardır. Pkkyı askerlerimiz hallediyor. Fakat biz birbirimizi korumakla görevliyiz. Burada vuran da vurulan da türk. En acısı da bu.

Öte yandan bu uyuşturucu konusu doğru. Sedat Peker de bahsetti. Suriyelilerin ve Afganların çoğu metamfetamin kullandığı için cesur görünüyor. Bu ayrıca cinsel saldırı potansiyelini de artırıyor. Birkaç yıl içinde çürüyüp geberiyorlar veya sürünecek hale geliyorlar.

Sağlıklı, güçlü, milli şuur taşıyan ve birbirini seven bir millet olarak ayakta kalmamız gerek.
Böyle caniler için yaşasın cehennem.
konya da sıradan bir gün.
işte ümmet işte feraset.
Maktule emel hanıma Allah'tan rahmet diliyorum. Fakat Allah aşkına ablacığım, çay soğuksa ya uygun bir dille yenisini isteseydin ya da kalkıp başka yerde çayını içseydin. Burada vefat eden vatandaşımızı suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın ama şu aralar kimse çay çorba için yapılan atarı bile kaldırabilecek durumda değil.

Sözüm garsona veya işletme sahibinin oğlu olacak katil ite! O çayı değiştirip sıcak olanı getirseydin ne elin bir Türk'ün kanına bulanacaktı ne de sen katil bir şerefsiz olarak hapislerde çürüyecektin.

Birbirimize düşmemize, birbirimizi öldürmemize ellerini ovuşturarak sevinenler var. Düşman her yerde. Bu kadar şuursuz hareket etmeyin AMK.
aklından zoru olan canidir. ulan biri 160 tl borç için erkek sikerler diğeri soğuk çay için adam öldürür.
insanlar artık mutsuz, umutsuz, sığınmacı belası yüzünden kafayı yemek üzere...

Sığıntılar konusunda Dinci ve aşırı komünist ittifakının ülkeyi getirdiği noktada milli kimliğimize sahip çıkmamız lazım.

Türk töresinde değil kadına silah çekmek, el kaldırmak bile yasaktır. Aslımıza geri dönmek zorundayız.
A: çay soğuk
B: seni öldüreceğim.
Lan bu mu sizin haber anlayışınız?

Aklın amına koyulmuş, nezaketten yoksun, egoların çatıştığı, duygularının esiri olmuş bir toplumda bunlar normal.

Hayat hiç mi sınamıyor bu insanları, hiç mi gururunuz kırılmadı ki en ufak bir şeye en üst perdeden tepki gösteriyorsunuz.
Halbuki, zaman neleri yoluna koymuyor ki. En zor yaşantılar bir ders ve hatta komik bir anıya dönüşüyor zamanla.
Yazık.
2016.
merkezi sistem binaya mecburi yönetici oldum,5 nolu dairedeki piskopat ısınmıyorum diyerek yakıt parasını ödemiyor,bir gün kapısına gittim silahı alıp geldi bir daha kapıma kim yakıt aidatı için gelirse onu vururum dedi,evi zararına sattım taşındım,bu ülkede artık orman kanunları geçerli.
bulanmadan durulmaz lafını bu ara o kadar çok kullanıyorum ki. her konuda diyorum bunu. türk milleti bu sığınmacılar yüzünden öyle bir felaket yaşayacak ki, sonunda vatanımız tertemiz olacak ama millet de eninde sonunda birbirini sevmeyi öğrenecek.

senin senden başka kimsen olmadığını gölcük depreminde gördün, van depreminde gördün, izmir depreminde gördün, manavgat'ta yangında gördün, marmaris'te yangında gördün, rize'de selde gördün, kastamonu'da selde gördün. türkiye'nin her yerinden insanlar birbirlerine kenetlendiler.

doğa seni uyarıyor ama uyanmıyorsun. bir gün seni o öldürmeyi düşündüğün vatandaşın kurtaracak. başka kimse sesini duymayacak. o yüzden muhammed denen, adına hiç yakışmayan hıyar ağası, o emel adlı bacının çayını değiştirip "emrin olur ablam sıcağını getirelim" deseydin o kadıncağız da ölmezdi, sen de babacan ahlaklı bir esnaf olarak hayatına devam ederdin.
sanırım konya halkı bu adamın götünden kan almaya gider yakın zamanda.
"bulanmadan durulmaz" cümlesini bu ara pek çok kişiden duyuyorum ben de.

milletimizin bir kısmı eğitimsiz olabilir, cahil olabilir ama çoğunlukla dostunu düşmanını iyi ayırt eder. burada maalesef şuursuz bir gerizekalı, bir kadın vatandaşı katletti. öfke kontrol sorunumuzun iki temel sebebini de herkes biliyor: 1. sığınmacılar, 2. ekonomi.

siyasiler ise üç maymunu oynuyorlar. millet resmen kırmızı alarm veriyor. duyun artık, yeter! tanju özcan ve ümit özdağ haricinde kimsenin beni anlamadığına ikna olmuş durumdayım. türkiyemi ve vatandaşlarımın genelini çok seviyorum. biz ayağa kalkarız, küllerimizden yeniden doğarız, o bedeviler topukları götlerine vura vura siktir olup giderler ama millet bu zor günleri asla unutmaz. feryadını duymayanları da unutmaz.
adama kızıyorsunuz ama ya adama küfür ettiyse, hakaret ettiyse.

bilip bilmeden konuşmayın!
Arkadaşlar öğrendiğime göre öldürülen şahıs, öfkeyle gidip semaveri falan devirmiş. Yani büyük kavga çıkmış. Tabii ki bu silahla çekip vurmayı gerektirmez ama milletin sabrını sınamaya da gerek yok. Kadın yaptığı artistliğin buraya varacağını kestirememiş.
Olay konya da geçiyor.

Bu zamanda fazla zorlamamak lazım.
Çay soğuk dedin. O da,
Hayır soğuk değil mi dedi?
Peki de kalk git.
Hiç yoktan başına iş açmak hiiç zor değil. Olacağı varsa kalkıp giderken de niye gidiyorsun diye caz yapabilirdi bilmiyorum ama insanlar çok tuhaflaştı. Allah rahmet eylesin. Olmasa iyiydi ama olmuş.
Kafaya sıkmak ne vahşi? Umarım salıverilmez.
Behzat ç'nin düğün günü işlenen cinayetlerden biri sandım. Bu nedir aq.
bir benzeri adana da olmuştu.

(bkz: bu sucuk neden az)
Katil caniidir ancak çay soğuk diye semavere tekme atan kadın nedir?
güncel Önemli Başlıklar