bugün

Sahil taraflarında sık sık rastlanılabilecek tiplerdir.
görüldüğü takdirde " asıl bunlardan korkacaksın " , " üstü mekke altı paris " gibisinden tepkiler gelmesi normaldir. karşı çıkanlar olabilir,ama göğüsümü gere gere söylüyorum ki, bunları diyenler kelimesi kelimesine haklıdır. yok gözüm hani madem kapanıyorsun,o başındaki başörtüsünün bir ağırlığı olsun. o başörtüsünü takman demek,diğer insanlardan belki bir kademe daha iffetli davranmak gerek. sen o başörtüsü kafandayken sevişirsen,sağa sola salak salak zıplarsan en aşiftesi,ağırbaşlı,iffetli olursan en terbiyelisi olursun.
dur kuzum bir otur soluklan,bir kendine gel. O başındakinin sadece bir bez parçası olmadığını sok aklına. senin yaptığın bu davranış yüzünden,bütün türban takanlar** hepsi tümevarıma kurban gidiyor.

not:yobaz diye,ateist,deist,falancı diye eksilemeyin paşacım,değilim ben onlardan.
(bkz: basa turbanli kiz kadar tas dusmesi)
Sana degil kuzum, genele soyluyorum;
Basi acik olupta bu genellemeye itiraz etmeyenleri anlamakta sikinti yasiyorum.
Basi acik olupta oynasan ciftleri normal karsilaniyor // ifetsiz vs artik toplumda.
Kimsenin de zoruna gitmiyor.
kapanmanın ahlak getirisi veya gereği zanneden şahsiyetlerin yan (hatalı) ürünleri.

merak ediyorum, sevgilimle vedalaşma amaçlı öpüşürken götlük yapan amca ve teyzeler onlara da bir şey diyor mu.. yazık lan onlar da insan.

(bkz: gülhane parkında sevişen türbanlı)
(bkz: hormona türban takılmaz)
sevişmek insana özgü bişeydir .türbanıda müslüman kadınlar takar .müslüman kadınlarda insandır ve sevişirler.ayrıca ne için niye taktığını araştırmak lazımdır.ilkokul 3. sınıftan beri sadece müslümanlığı öğreniyor çocuklar oda sünnilik mezhebi ondan sonra türban takınca öpüşüp bira içince ahlaksız olarak nitelendiriyor.hem müslüman hem laik olmak bu olabilir.
çamlıkta vuruşan diğer kategoridekilerden daha masumdur. çamlıkta fantazilerin kralını gerçekleştirirken millet onlar sadece vuruşuyor ne var a. q millet oralın dibine vuruyor çamlıkta bi bok yok. öyleki çamlık tarafından gelen elamanlara baktığımızda eğer hatunun ağız kenarında yeşil çam çöpleri varsa tamamdır. yandı gülüm keten helvam. diğer açık veya başka türlü tipitiplerden daha masum olanlardır.
şimdi sevişmek insani bir duygu değildir onu hemen belirteyim. insani olan bunu ulu orta yapmamaktır. türbanın takma nedeni allah inanmanın dışında kendini bu tip durumlardan sakınma, kısaca testi kırılmadan önlemini almadır. ama sen taktığın o türbana göre hakeket etmiyorsan o zaman yapacak bir şey yok.

her koyun kendi bacağından asılır bu yüzden bu durum bizi ilgilendirmez. ancak o kız eğer çardakta vermeye başladıysa müslümanlığın başına bağladığın yazmadan ibaret olmadığının kanıtıdır. müslüman olmak, allah(c.c.) inanmak yürekte başlar.

eğer orada başlamışsa başına bir şey takmanıza gerek yok, ama eğer müslüman olmayı başaramadıysanız, çarşaf giyseniz de fark etmez, çardakta verirsiniz...
yaftalamakdır. bir kişinin yaptığı işi bir cemiyete ya da topluma mal etmektir. insan öncelikle insan olarak değerlendirilmelidir. bir mini eteklinin sokak ortasında seviştiğini görüp bütün mini eteklileri orosbu olarak genellemek nası yanlışsa bu da yanlıştır. eğer böyle yaparsak anlaşamayız ortak noktayı bulamayız her şey çözümsüzlükte kalır. daha aklı selim olmamız gerekmektedir. *
Türbanla daha iffetli olacak diye bir düşünce olamaz. iffet insanın beyninde başlar, beyninde biter. Türban örtmek insanı daha iffetli yada daha az iffetli yapmaz. Türbanı örten bunu gerçek anlamda örtüyor ise ona göre hareket edecektir. Ama bu demek değildir ki saçı açıklardan daha namuslular yada daha az namuslular. Bu kişilikle ve kendini yetiştirmekle alakalıdır. Eğer başörtülü insan Hz Muhammedin şu sözünü baz alıyorsa ''Utanmadığın herşeyi yapabilirsin'' o işten utanmıyordur ki çekinmeden yapıyordur. Dolayısı ile söylenecek bir şey pek yok gibi. Aman zaten insan ne yapmak isterse onu yapar boşver gitsin....
türbanlıların bizlerin belirleyeceği yerlerde sevişmesi
gerektiğine kadar varacak saçma sapan tespit görünüm hede. yahu istediğini yapsın.
sen sevişemiyor musun diye mi öfke?
hı?
aile baskısıyla kapanmış olduğuna delalettir.
yaptığından sorumlu olacak, tüm tesettürlülerin vebalini aldığı için de hesaba çekilecek kişidir.

Ayrıca bu başlıktan da görüyorum ki hala insancıklar türban ve başörtüsü ayrımını yapamamış. Önce siz bu ayrımı yapın, sonra milletle uğraşın.
çardak çardak dolaşıp mı sevişiyodur çözemediğimdir!
(bkz: çardak)
(bkz: çardaklar)
(bkz: inci yarrakos)
bu durumu ters ilişkiye girerken prezervatif kullanmak kadar abes görenlerin başlık açma gereği duyduğu durum.
boşa yaftalanmış kızdır.

türbanlı sevişir de, yiyişir de, içer de, sıçar da. kimse bir şey diyemez. çünkü bu onların en doğakl hakkı, istediklerini yapmak. türban bunu engelliyor mu ki ? türban müslüman görünmelerini ve bu yaptıklarının normal olduğunu gösteriyor sadece. din insanlar için var olan bir şey, cinsellik de insanlar için olduğuna göre normal karşılamamız lazım.

(bkz: bırakın yiyişsinler efendim)
(bkz: yiyişmek türbanlıların da hakkı)
(bkz: çoğalın yeni tayyipler getirin bize)
sevişirken türbanı bozulmadıysa sorun yok.
(bkz: (#7556305)
ormanın kuytularında kıçını çüktüren imam hatipli kızdan daha namusludur.