bugün

Olmayan evliyalardır, varsalar bile bu millet 200 yıl boyunca can çekişirken neredeydiler. işin özü çanakkale savaşını bu evliyalar kazandı derseniz orada kanını canını ortaya dökmüş 250000 askerimize büyük bir saygısızlık edersiniz. savaşlar kanla mantıkla kazanılır,gökten inen tanımsız şeyler ile değil.
her şeyi dönüp dolaştırıp dine bağlayabilen takıntı konusunda kendini aşmış kişilerin inandığı akıl almaz derecede aptalca olan bir durum. kötü olan şu ki hala inanan insanlar var.
(bkz: yok öyle bir dünya)
sadece kazanılan zaferlerde gözüken evliyalardır.
(bkz: hazıra konmak)
Savasta sehit dusen yaralanan on binlerce yigidimizin kazandigi zaferi kucumsemek boyle dusunmek.Tabii ki Allah'in yardimi vardir ama evliyalar geldi yoksa kazanamazdik demek abesle istigaldir.
israilin arapların eline verdiği 7 savaşta gözükmeyen hedelerdir.
ki evliyalardır.
ne evliyası kardeşim cesur başkomutan mareşal gazi mustafa kemal paşa eline almıştır biksiyi gelin lan demiş taramıştır büyük kumandan hepsini denize dökmüştür.

sen nasıl buna inanmayıp evliyalara inanırsın hurafeci seni.
Başlığın açılımı Allah ın savaşlarda müslümanlar a yardım konusunu sabote etmek amaçlıdır. Evliya Allah ı seven anlamına gelir ve bu durumda ilmiyle amel eden alimleri karşılar. Allah savaşlarda bunları gönderir mi bilemeyiz. Savaşlar da görenler varsa inkâr da edemeyiz. Lakin bir müslüman bu konulara bel bağlamaz. Ona düşen düşmanların ın silahı ile silahlanmaktır. Gerisini bilemeyiz.
Referandumda sandık başlarında görev yaparak çanakkale ruhunu bir kez daha dosta düşmana göstermiş ve yüce rte'ye karşı herhangi bir hile dalavereye izin vermemişlerdir.
Geçen gün gördüm bir tanesini. Tam da kaybolmuştum, "merak etme" dedi. Sonra bir bulut çöktü üzerime bir baktım ingiliz askerleriyle dolu bir mekandayim.

Takılıyoruz şimdi bira falan.
Balkan savaşları ve sarıkamışta nerdeydiler diye soramayanların inandığıdır.